Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz!

4 posters

Go down

Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz! Empty Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz!

Pisanie by megatexauto Pon Paź 03, 2022 7:45 am

Akumulatory | akumulatory amega |akumulatory ukraińskie

W swojej ofercie posiadamy ww. akumulatory oraz ich modele: M3, M5 i M7.

Akumulatory M3 polecane do pojazdów o standardowym zapotrzebowaniu na energię.
Akumulatory M5 baterie z tej kategorii dedykowane są pojazdom osobowym i dostawczym o wysokich parametrach technicznych, polecane do aut o wysokim zużyciu energii.
Akumulatory M7 dedykowane są najbardziej wymagającym pojazdom — opracowane zostały z myślą o autach ciężarowych oraz tych o bardzo dużych osiągach. Wyróżnia je zaskakująco długi okres użytkowania, który jest zasługą ograniczenia efektu samorozładowania baterii.

Więcej o naszej ofercie przeczytasz tutaj
Zapraszamy do kontaktu!

Imielin, ul. Generała Józefa Hallera 39

megatexauto

Liczba postów : 1
Join date : 03/10/2022

Powrót do góry Go down

Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz! Empty Re: Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz!

Pisanie by Dżess Pią Sty 20, 2023 9:06 am

Ooo fajnie wiedzieć, bo człowiek nie zawsze ma tą wiedzę, gdzie można poszczególne artykuły kupić. A czy może jesteście zainteresowani pokrowcami do passat b6 sedan lub innego modelu auta? Tak pytam, bo ostatnio znalazłam firmę mkn-moto.pl, która w tym zakresie ma całkiem interesujące oferty.

Dżess
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 30/06/2021

Powrót do góry Go down

Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz! Empty Re: Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz!

Pisanie by Maruder Nie Sty 29, 2023 12:14 pm

Niestety ja jeszcze nigdy o nich nie słyszałem więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to od siebie chcę powiedzieć, że po przeczytaniu artykułu https://comparic.pl/wamtechnik-producent-akumulatorow/ już dziś zdecydowanie więcej wiem o samych akumulatorach. Jak dla mnie taka wiedza może być bardzo cenna.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 624
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz! Empty Re: Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz!

Pisanie by Maruder Czw Cze 29, 2023 1:15 pm

Witam, jeśli zastanawiacie się, jak temperatura wpływa na pracę akumulatora, polecam ten artykuł, który znalazłem: https://budownictwo-polskie.pl/jakie-sa-zalecane-temperatury-pracy-akumulatora/ gdyż zdecydowanie znajdziecie tam wiele cennych informacji.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 624
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz! Empty Re: Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz!

Pisanie by olendzka Wto Wrz 19, 2023 10:55 am

baterie to jedno ale co z resztą cześci zamiennych ? gdzie je zamawiacie? znacie może sklep Impresja Auto ? mają spory wybór a do tego konkurencyjne ceny.

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz! Empty Re: Megatex - baterie samochodowe jakich potrzebujesz!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach