Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Alarm w domu

+5
Sara212
Maruder
llo
miko
okim
9 posters

Go down

Alarm w domu Empty Alarm w domu

Pisanie by okim Sro Mar 30, 2022 10:18 am

Macie alarm w domu? My musieliśmy zainstalować system alarmowy u siebie, jakoś nie czuliśmy się bez niego bezpiecznie. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy Klinika Elektrotechnika Bytomia, oni posiadają w swojej ofercie wykonywanie instalacji alarmowych, elektrycznych, monitoringu, itp. Kompleksowo podchodzą do wykonywania takich zleceń, mają dobre ceny.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by miko Czw Mar 31, 2022 6:26 am

Może jesteśmy trochę przewrażliwieni na punkcie bezpieczeństwa, ale chcieliśmy mieć dobry system alarmowy i przeciwwłamaniowy. Nie po to wydawaliśmy tyle kasy na zbudowanie i wykończenie domu, by ktoś nas okradł, co jest chyba logicznie. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług specjalistów z firmy Egon z Sosnowca, którzy znają się na odpowiednim zabezpieczeniu domu, instalacja alarmowa od nich działa bez najmniejszego problemu.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by llo Czw Mar 31, 2022 11:37 am

Też posiadamy alarm w domu, to bardzo dobra inwestycja we własne bezpieczeństwo. Wszystkie potrzebne nam produkty do tej instalacji znaleźliśmy w ofercie firmy ALERTUS z Cieszyna. Oni posiadają szeroką ofertę różnego rodzaju zabezpieczeń, w tym także np. do monitoringu. Ich pracownicy doradzili nam, co się w naszym przypadku najlepiej sprawdzi. Ceny mają korzystne.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by Maruder Pią Sie 26, 2022 3:08 pm

Ogólnie takie rozwiązania są faktycznie bardzo fajne i ja również chcę dodać, że całkiem ciekawą sprawą jest to aby wiedzieć gdzie takie rzeczy nabywać. Jeśli chodzi o mój wybór to ja zawsze stawiam na sklep https://sklep.electrosoft.pl/ i wiem dokładnie, że każdy zainteresowany znajdzie tam sprzęt jakiego faktycznie potrzebuje.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 624
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by Sara212 Sro Sie 31, 2022 11:03 am

Korzystając z usług specjalistów w dane branży zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego polecam Wam stronę https://ivel.pl/p21696,zestaw-wideodomofonowy-ds-kis703-p-w-hikvision.html , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi systemami alarmowymi, monitoringiem oraz automatyką.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1156
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by Lodzia Wto Sty 31, 2023 3:20 pm

Ja też nie czuję się bezpiecznie w domu, tym bardziej że dowiedziałam się niedawno o kilku włamaniach w okolicy. Sąsiedzi korzystali z usług firmy Electro Systems https://electrosystems.pl/ i ja też chyba zdecyduję się na ich ofertę. To podobno świetny zespół fachowców, który ma duże doświadczenie. Do alarmu chciałabym dołączyć również monitoring.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by olendzka Pon Sie 21, 2023 11:58 am

taki alarm to super rozwiązanie do domu czy firmy. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy https://mmatech.pl/ z Warszawy. Mają sklep na Bemowie, na Powstańców Śląskich 124. Kojarzycie ich może?

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by KasjuszMag Sro Wrz 06, 2023 11:51 am

Systemy alarmowe Rzeszów to niezbędny element zabezpieczenia mieszkań, firm i obiektów na terenie Rzeszowa. Te zaawansowane systemy monitoringu i alarmowania oferują ochronę 24/7, zapewniając spokój i bezpieczeństwo mieszkańców i przedsiębiorców. Dostępne rozwiązania obejmują zarówno alarmy antywłamaniowe, jak i systemy monitoringu wizyjnego, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dzięki Systemom alarmowym Rzeszów, można skutecznie chronić mienie i reagować na potencjalne zagrożenia, zwiększając poziom bezpieczeństwa na terenie Podkarpacia.


KasjuszMag
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 172
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by slyntt Czw Wrz 28, 2023 9:18 am

Jeśli chodzi o jakościowy monitoring, czy też systemy alarmowe, to moja znajoma chwaliła mi się, że pod tym linkiem https://altes.pl/ udało jej się znaleźć naprawdę bardzo dobrą ofertę. Jeśli szukacie takiej opcji to sami sprawdźcie ichniejszą stronę.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Alarm w domu Empty Re: Alarm w domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach