Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kupno domu

+5
ybrown
Sara212
sywi
bocian
llo
9 posters

Go down

Kupno domu Empty Kupno domu

Pisanie by llo Pon Mar 21, 2022 1:11 pm

Niedawno staliśmy przed bardzo ważnym wyborem, chodziło o kupno domu w bliźniaku. Oczywiście jest to nowa inwestycja od dewelopera. W końcu kupiliśmy dom od dewelopera Gryf Development ze Szczecina na osiedlu „Nad Stawem” zlokalizowanym w Karwowie. Dom jest duży, dobrze rozplanowany, idealny dla naszej rodziny Smile, polecam serdecznie.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by bocian Sro Mar 30, 2022 3:29 pm

Jeśli miałabym coś polecić od siebie to zdecydowanie tę agencję: https://estatestreet.pl/zakup-mieszkania/ To właśnie u nich znajdziesz nieruchomości na sprzedaż. Ofert jest naprawdę sporo, więc każdy - bez względu na oczekiwania i budżet - znajdzie coś dla siebie.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by sywi Sob Maj 07, 2022 7:33 am

O tym jak podnieść wartość domu dowiedziałem się ze strony https://finansezglowa.com.pl/jak-podniesc-wartosc-domu-przeznaczonego-na-sprzedaz-3-wskazowki/ nie sądziłem, że te rzeczy mają aż taki wpływ na to.

sywi
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by Sara212 Sob Paź 22, 2022 9:09 am

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości?

psycholog Marki

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1156
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by ybrown Sro Lis 23, 2022 1:14 pm

Ja od jakiegoś czasu rozglądam się za nowym domem na sprzedaż. Obecnie mieszkam z partnerką w wynajmowanym mieszkaniu i myślimy o ustatkowaniu się. Nawet niedawno byłem sprawdzić swoją zdolność kredytową i jestem gotowy na zakup nowego domu. Jak się rozglądałem to dużo nowych domów widziałem tutaj https://www.dopoznania.pl/. A wy przy poszukiwaniach domu lub mieszkania rozglądaliście się za nowymi domami, czy domami z rynku wtórnego? Ja postanowiłem na nowy dom, co o tym myślicie? Co jest lepszym rozwiązaniem?
ybrown
ybrown

Liczba postów : 4
Join date : 23/11/2022
Age : 33
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by Kłaczek25 Pią Lis 25, 2022 8:44 pm

Jak chcesz zakupić dom to odwiedź tą agencję z śląska https://www.cn-kaczmarek.pl/ dzięki której dostaniesz to czego poszukujesz. Nie tylko mają wiele swoich ofert ale pomogą ci znaleźć twój wymarzony dom i zadbają o każdy szczegół transakcji. Z nimi nie ma mowy o błędach czy pomyłkach.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by Jędrzej4 Wto Mar 28, 2023 9:20 am

Pytanie tylko, do czego to może doprowadzić? Pamiętajcie, że takie zobowiązania trzeba będzie jednak spłacić, a to może już nie być takie przyjemne. Moim zdaniem powinniście wziąć pod uwage, że jednak za niespłacone długi komornik zajął mieszkanie co robić w takiej sytuacji? Lepiej nie ryzykować.

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by pumper Sro Sie 02, 2023 3:30 pm

Gdy nie wiesz jak jak pozbyć się niechcianego lokatora to koniecznie poproś o pomoc prawną. Pozbycie się niechcianego lokatora może wymagać skonsultowania się z prawnikiem, aby działać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by tomas29 Pią Wrz 22, 2023 12:06 pm

Get top-notch drywall repair and refinishing solutions from Drywall Repair ATX. Our experienced craftsmen specialize in repairing damaged walls and ceilings, as well as offering comprehensive drywall replacement services.

Achieve flawlessly smooth surfaces with our professional plastering services. Our craftsmen are known for their precision and attention to detail when painting drywall, ensuring a long-lasting, visually appealing finish.

Trust us to expertly repair cracks, dents, and other defects in your drywall, restoring it to its original condition. To ensure quality, we provide first-class drywall ceiling installation and repair patch drywall.

tomas29
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 04/09/2023

Powrót do góry Go down

Kupno domu Empty Re: Kupno domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach