Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sklep online

+30
NorbertKal
KasjuszMag
nitek
britka
Kłaczek25
julius.weber
wbeszu
silver96
slyntt
eliza111
Justyna
normi
Dżess
madzia2
joanna
shania.mills
kotek
Maruder
sywi
Wariux
Boniekk
IngaIguana
motyleczek
smopi
Andzia
Jerry
zuzannaa
dana
Xawery
Sara212
34 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by silver96 Czw Cze 22, 2023 9:00 pm

Uważam, że robienie zakupów online jest dużym udogodnieniem i warto zdecydować się na nie jeśli tylko masz taką możliwość. Pod adresem: https://best-market.pl/napoje-bezalkoholowe/kwas-chlebowy/ dostępna jest oferta sklepu ukraińskiego gdzie można zrobić zakupy spożywcze online. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by wbeszu Sro Lip 26, 2023 7:25 pm

W miarę możliwości, staram się również szukać sklepów, które oferują przystępne ceny. Rozważam inwestycję w trwałe i estetyczne akcesoria do łazienki, ale równocześnie nie chciałbym przepłacać. Szukam więc miejsca, które łączy w sobie dobrą jakość z korzystnymi cenami. Podczas moich poszukiwań, trafiłem na https://online.kolanko.pl/akcesoria-lazienkowe-c15332 - internetowy sklep z akcesoriami łazienkowymi. Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś z Was miał już styczność z tym sklepem. Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami? Jakie są Wasze opinie na temat tego sklepu?

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 281
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by eliza111 Nie Sie 20, 2023 9:14 pm

Dziś wiele osób kupuje właśnie w necie, to bardzo wygodne. Moja koleżanka założyła sklep na platformie Shoper, dzieki temu ze zdecydowała sie na system ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ pozyskała sporo wiecej klientów. To wygodne rozwiązanie dla osób kupujących .

eliza111
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 38
Join date : 27/12/2022

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by julius.weber Pon Sie 21, 2023 7:00 am

Jak często robicie zakupy online?
julius.weber
julius.weber

Liczba postów : 4
Join date : 21/08/2023

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by Kłaczek25 Pon Sie 28, 2023 4:21 pm

Jeśli szukasz sklepu online gdzie masz możliwość zakupu płaszcze sezonowych czy garniturów damskich wysokiej jakości to odwiedź witrynę https://salme.pl/pol_m_Plaszcze-jesienne-386.html Mają piękne płaszcze jesienne więc można przygotować się na zmianę aury. Oprócz płaszczy mają także garnitury które też powinny się spodobać paniom.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by Sara212 Pon Sie 28, 2023 7:37 pm

Jeśli szukacie sprawdzonego sklepu z łóżeczkami i akcesoriami dla dzieci, to osobiście mogę Wam polecić ofertę na stronie https://scandiland.pl/kategoria/materace/ . Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda i oszczędność czasu.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by britka Wto Wrz 05, 2023 6:43 pm

Ja to właściwie już tylko kupuję ubrania online Smile Mam sprawdzone marki jak polska marka Hibou, gdzie wiem że ciuchy od nich są super jakości i nigdy się nie zawiodłam Smile

britka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 02/04/2023

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by nitek Czw Wrz 21, 2023 9:05 pm

Mam kilku znajomych którzy prowadzą swoje biznesy w tym sklepy online. Jako, że robią wysyłki także zagranicę to w kwestii wymiany walut działają z Aforti Exchange i mają temat załatwiany w pełni zdalny.

nitek
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 27/02/2022

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by KasjuszMag Nie Paź 22, 2023 7:39 am

Sklep z alkoholami to miejsce, gdzie klienci mogą zakupić różne rodzaje napojów alkoholowych. Sukces takiego biznesu zależy od wielu czynników: od odpowiedniego asortymentu, przez lokalizację, aż po biegłe zarządzanie. Właściciel musi zdobyć odpowiednie licencje i przestrzegać przepisów prawnych.

KasjuszMag
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 172
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by NorbertKal Wto Lis 21, 2023 8:56 pm

Cześć, od niedawna prowadzę swój biznes i zastanawiam się, jakie polecanie metody płatności dla początkującego biznesu. Obecnie jest bardzo duży wybór i ciężko się zdecydować. Przede wszystkim zależy mi na szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatnościach dla Klienta, zastanawiam się np. nad płatnością Blik. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie, z czego korzystacie?


NorbertKal
Nowy
Nowy

Liczba postów : 13
Join date : 30/04/2023

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by ważniak Sob Gru 09, 2023 5:06 pm

Jeśli ktoś z Was prowadzi działalność gospodarczą i potrzebuje wyspecjalizowanego sprzętu, urządzeń takich, jak na przykład przetworniki punktu rosy, to proponuję zajrzeć tutaj https://www.test-therm.pl/katalog-produktow/319-przetworniki-punktu-rosy. Ten sklep można potraktować, jak bardzo wyjątkowe miejsce, a dlatego wyjątkowe, że urządzenia, które tutaj można otrzymać ciężko znaleźć w innych miejscach. Czy także macie takie zdanie jak ja?

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 118
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by Janka23 Sob Gru 09, 2023 8:45 pm

Jeśli chcesz zakupić coś wyjątkowego jako prezent to sprawdzi się wyjątkowa biżuteria z oferty tej marki https://blomdahl.pl/ Mają w ofercie nie tylko kolczyki ale także piękne bransoletki czy naszyjniki hipoalergiczne. Wszystko to w atrakcyjnej cenie a jakby tego było mało możesz wykonać bezbolesne przekłucie uszu dzięki ich metodzie.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by mirra Pon Gru 18, 2023 10:31 pm

ja ostatnio zaszalałam w sklepie Eveline wybrałam krem Lift Booster Collagen (przeciwzmarszczkowy) apotem jeszcze serum i serum do rzęs i zestaw odżywek do włosów i poszło Smile

mirra
Nowy
Nowy

Liczba postów : 8
Join date : 10/07/2022

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by Josek44 Sob Gru 23, 2023 3:38 pm

Hej! Pewnie wiele osób zastanawia się nad tym, a ja Wam powiedzieć, że standard GS1 okaże się dla Waszej firmy jedną z najlepszych możliwości, jakie są aktualnie dostępne. Działam w logistyce już od wielu lat i zauważam, że praca stała się szybsza. Wykonywanie pewnych operacji stało się łatwiejsze. O wszystkim Wam nie opowiem, ale polecam Wam, abyście i Wy zainteresowali się tym tematem.


Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Sklep online - Page 2 Empty Re: Sklep online

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach