Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogrzewanie podłogowe

+8
Siks44
normi
paninka
Kłaczek25
Janka23
Xawery
valentina48
Sara212
12 posters

Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Sara212 Wto Sty 11, 2022 1:51 pm

Moim zdaniem ogrzewanie podłogowe to świetne rozwiązanie, dlatego zdecydowałem się skorzystać z usług firmy, która wykonała dla mnie frezowanie pod ogrzewanie podłogowe . Wszelkie informacje o ich ofercie znajdziecie na stronie głównej.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by valentina48 Sro Sty 12, 2022 2:08 pm

Bardzo się przydaje, zwłaszcza w łazience.
valentina48
valentina48

Liczba postów : 4
Join date : 12/01/2022
Age : 33
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Xawery Pon Lut 21, 2022 8:28 am

Na pewno taki system ogrzewania jest na dzień dzisiejszy bardzo popularny i ja również jestem zdania, ze warto jest wiedzieć jakie źródło ciepła mieć u siebie w domu czy w firmie. Na pewno zachęcam każdego do zapoznana się z wpisem https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ranges/aquarea/ ponieważ to właśnie w nim doskonale opisano to jak działają pompy ciepła powietrzne.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Janka23 Czw Lut 24, 2022 1:02 pm

Ja uważam że lepiej będzie postawić na gaz LPG jako źródło ogrzewania. Zapoznaj się z witryną https://lpgdirect.pl/o-nas/ i zobacz że tanim kosztem możesz mieć wydajną instalację oraz dodatkowo dostawy gazu LPG. Na pewno jest to oferta warta rozważenia więc ją wykorzystaj. Koszt innych instalacji niż tej jest ogromny a to też ma znaczenie.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Kłaczek25 Sro Mar 16, 2022 9:44 pm

Jeżeli stawiasz na ogrzewanie podłogowe to oferta firmy Heat Decor jest dla ciebie zwłaszcza ich maty grzewcze na podczerwień. Nie tylko są proste w montażu ale kosztują niewiele i są bardzo wytrzymałe. Nie trzeba także montować grzejników co na pewno spodoba się wielu osobom.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by paninka Czw Kwi 07, 2022 6:50 am

Zgadzam się, że ogrzewanie podłogowe to dobry pomysł na ogrzewanie domu. Jest to wydajny sposób, a przy tym w dłużej perspektywie ekonomiczny Smile Tez mam w domu taką instalację zrobione przez Hydromax z Torunia i jestem mega zadowolona. Instalacja działa bez zarzutu. A w zimę przyjemnie się chodzi po ciepłej podłodze Wink

paninka

Liczba postów : 2
Join date : 01/04/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by normi Pon Kwi 25, 2022 12:44 pm

Kłaczek25 napisał:Jeżeli stawiasz na ogrzewanie podłogowe to oferta firmy Heat Decor jest dla ciebie zwłaszcza ich maty grzewcze na podczerwień. Nie tylko są proste w montażu ale kosztują niewiele i są bardzo wytrzymałe. Nie trzeba także montować grzejników co na pewno spodoba się wielu osobom.

Ja tez ostatnio sporo czytałam o tym, że klasyczne ogrzewanie podłogowe zastępują coraz częściej maty grzejne na podczerwień. Ciekawe tylko jak to wygląda pod kątem porównania kosztów eksploatacji obu tych systemów.

normi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Siks44 Czw Mar 02, 2023 10:03 pm

W zakresie ogrzewania podłogowego to na pewno warto poszerzyć swoją wiedzę korzystając z konkretnych artykułów jak https://sobir.pl/ogrzewanie-podlogowe/ gdzie będziecie mogli dowiedzieć się więcej m.in jakie są rodzaje ogrzewania podłogowego?, Ile trwa rozgrzanie podłogówki?, czy również Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe w całym domu?. Pozdrawiam i mam nadzieję, że ostatecznie budowa i kolejne prace budowlane pójdą pomyślnie.

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Maruder Nie Maj 14, 2023 11:07 am

Akurat takie rozwiązania są jak najbardziej czymś ważnym lecz istotnym jest również posiadanie tego właściwego źródła ogrzewania. W sumie u mnie jakiś czas temu wybór właśnie padł na pompę ciepłą Kaisai ale to była taka pierwsza myśl. Jednak po pewnym czasie wybrałem pompę ciepła lecz innego i znanego mi producenta.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 646
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by bako Sro Sie 02, 2023 6:35 pm

Moim zdaniem panele na podczerwień są doskonałym wyborem do wydajnego ogrzewania domu. Oferują one szereg zalet, a jedną z nich jest fakt, że są one znacznie bardziej energooszczędne i opłacalne. Ciepło wytwarzane przez te panele jest również równomiernie rozprowadzane w całym pomieszczeniu, dzięki czemu jest ono bardziej komfortowe. Zachęcam zajrzeć na stronę https://www.oxyly.pl/, gdzie możńa znaleźć szeroki wybór paneli na podczerwień.

bako
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Maruder Wto Wrz 19, 2023 3:19 pm

Starzenie się pieców w wielu domach to poważny problem zarówno ekonomiczny, jak i ekologiczny. Dlatego wiele instytucji oferuje wsparcie finansowe osobom chcącym dokonać wymiany. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach dofinansowania, warto odwiedzić stronę https://www.odzyskaj.eu/czy-mozna-otrzymac-dofinansowanie-do-wymiany-pieca/ gdzie to bardzo dobrze wyjaśniono.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 646
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by pumper Sro Wrz 27, 2023 3:06 pm

Planujesz montaż ogrzewania podłogowego w swoim domu? Dowiedz się więcej na ten temat, odwiedzając ogrzewanie podłogowe.

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Justyna Sob Paź 28, 2023 2:22 pm

A może ktoś z was też orientuje się w firmie flamco polska? Jakie oferują produkty i jak są
oceniane? Znalazłam u nich stacje mieszkaniowe grzewcze i tak zastanawiam się nad tym czy je kupić? Co możecie napisać mi na ich temat?

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie podłogowe Empty Re: Ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach