Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!!

2 posters

Go down

Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!! Empty Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!!

Pisanie by Ameba25 Sro Mar 16, 2016 3:26 pm

Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!!
Daję znać, bo jak uslyszałam że dostał 28 baniek na termy z których pewnie wyjdzie to samo co wyszły z ratowania przez tego gada stoczni gdańskiej, to mnie trafia.

Uwielbiam termy i choćby mu się udało, to tam nie pojadę.
A jak wy to widzicie?

Ameba25
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2014

Powrót do góry Go down

Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!! Empty Re: Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!!

Pisanie by Ameba25 Sro Mar 16, 2016 3:27 pm

p.s w Polsce są i inne termy - nie trzeba korzystać z takiego wykorzystywacza państwa za nasze pieniadze

Ameba25
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2014

Powrót do góry Go down

Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!! Empty Re: Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!!

Pisanie by KasiaHK Czw Mar 17, 2016 2:55 pm

No niestety i cóż poradzisz?
Co do basenów termalnych to wiem że w Białce mają cały taki kompleks termalny, z saunarium itd.
Tu: http://www.termabania.pl/ - sama jeszcze nie miałam okazji korzystać, ale wygląda to co najmniej ciekawie i zachecająco.
I kto wie czy sie nie skuszęSmile
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!! Empty Re: Baseny termalne - uwaga do Rydzyka nie pójdę!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach