Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Programy komputerowe

+5
Aktuuska
Janka23
truskaweczka
cyost
Sara212
9 posters

Go down

Programy komputerowe Empty Programy komputerowe

Pisanie by Sara212 Pią Lis 12, 2021 8:57 am

W jaki sposób dbacie o sprawność Waszego komputera? Jakiś czas temu przeglądałem rózne strony internetowe w poszukiwaniu paru programów i udało mi się trafić na stronę http://programy.net.pl/program,adwcleaner.html . Wiele różnych programów do pobrania za darmo.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1194
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by cyost Nie Lis 14, 2021 9:31 am

Nie stosuję takiego programu, no ale w sumie to ciekawa propozycja. Pozdrawiam! Very Happy
cyost
cyost

Liczba postów : 4
Join date : 14/11/2021
Age : 26
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by truskaweczka Pon Lis 15, 2021 7:43 am

Także zgadzam się z tym, że co jak co ale programy komputerowe bardzo ważne są. Bo jednak bez tego nie da się w ogóle dobrze prowadzić firmę. I tak też szukam jakiś informacji odnośnie co to jest ta cała efaktura i kiedy w ogóle wejdzie ona w życie? Wiecie może coś więcej na ten temat??

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by Janka23 Czw Lut 10, 2022 4:05 pm

Jeżeli chodzi o oprogramowanie to każda firma w miarę rozwoju będzie musiała podjąć decyzję o wdrożeniu odpowiednich rozwiązań. Na pewno przyda się oferta https://www.bpxglobal.com/solution/enova365/ która wdraża systemy ERP dostosowane do potrzeb firm. Dzięki nim twoja firma będzie miała system który zapewni szybką wymianę informacji oraz zbierze ważne dane które ułatwią podejmowanie decyzji.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by Aktuuska Wto Lut 22, 2022 7:25 am

Do prawidłowego działania sprzętu komputerowego nie raz te są właśnie konieczne. No ale ja to wykorzystuje komputer głównie i tak do gier, więc jak coś to inwestuje w gadżety, akcesoria komputerowe. Do gier wyścigowych świetnie sprawdzają się kierownice do gier. Uwielbiam na nich grać.

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by basjanka Pon Cze 27, 2022 6:26 am

a może ktoś z Was jest obecnie na etapie poszukiwania oprogramowania, które ma na celu zgłaszanie nieprawidłowości w firmach ? To się sprawdza zwłaszcza w przedsiębiorstwach zatrudniających większą ilość pracowników. Tu warto wspomnieć o kanale Sygnalista24 https://sygnalista24.info/. Zapewnia pełną anonimowość i dyskrecję, jest bezpieczny i odpowiednio szyfrowany. Warto poczytać więcej lub skontaktować się z obsługą, są bardzo pomocni Smile

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by Maruder Sob Lis 19, 2022 11:26 am

Uważam, że zdecydowana większość z nas korzysta z najróżniejszych programów komputerowych i ja jeszcze chcę dodać, że także bardzo fajnie jest wiedzieć na jakie wydarzenia związane z programowaniem dobrze jest się wybrać. Myślę, że znakomitą agendę posiada https://www.krakdroid.pl/agenda/ i właśnie dlatego ja przede wszystkim na takich rzeczach się skupiam.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 656
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by loofe Czw Lut 16, 2023 8:49 am

Cóż, wypróbowałem to i działa dobrze na moim komputerze. trap the cat

loofe

Liczba postów : 1
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by Justyna Pią Gru 29, 2023 3:13 pm

Wiadomo, że są najróżniejsze programy - dlatego trzeba się zastanowić na czym nam zależy? Mnie zainteresował partner microsoft Supremo.pl . Wydaje mi się, że postawię wszystko na rozwiązania chmurowe, jakie właśnie oferują. Wydają mi się funkcjonalne i niezawodne.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Programy komputerowe Empty Re: Programy komputerowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach