Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Stół do ogrodu

+2
dougala
Nesta
6 posters

Go down

Stół do ogrodu  Empty Stół do ogrodu

Pisanie by Nesta Sro Sty 27, 2016 8:02 pm

Posiadacie meble ogrodowe? Jeżeli tak to jakie? Wiem, ze do wiosny moze jeszcze daleko ale chyba teraz bardziej opłaca sie takie meble kupić, bo wybór jest spory a cena niższa niż latem. Ja już przeglądałam oferty na meble i spodobał mi się taki zestaw http://ogrodolandia.pl/duzy-stol-bellac , moze dobrze sprawdzać sie wiosną i latem w ogrodzie. A wy jakie zestawy mebli byscie proponowali.

Nesta
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Stół do ogrodu  Empty Re: Stół do ogrodu

Pisanie by dougala Wto Gru 15, 2020 7:11 am

W ogrodzie nie tylko my wypoczywamy, ale mieszkają tu przede wszystkim nasze rośliny. Są one mniej lub bardziej pożądane, wszystko zależy od tego, jak się ogrodem zajmujemy. Warto jednak wskazać, że takie donice ogrodowe to fajny wybór do zachowania i rozwoju tych najładniejszych roślin. Na pewno macie je w swoich ogrodach.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Stół do ogrodu  Empty Re: Stół do ogrodu

Pisanie by Zen Wto Gru 15, 2020 10:40 pm

Dobrze powiedziane.

Zen
Nowy
Nowy

Liczba postów : 8
Join date : 21/10/2020

Powrót do góry Go down

Stół do ogrodu  Empty Re: Stół do ogrodu

Pisanie by zkuvalis Nie Maj 16, 2021 7:41 am

Wybierając meble do ogrodu musimy zastanowić się, w którym miejscu będą one stać. Stół umiejscowiony na trawie nie powinien być z drewna, ponieważ szybko ulegnie uszkodzeniu. Ostatnio zakupiłam podstawę do stołu https://mebella.pl/rodziny-podstaw-stolow/, która może mieć kontakt z ziemią i trawnikiem. Solidne wykonanie tego elementu pozwoli na użytkowanie mebla nie tylko sezonowo, ale i przez długie lata.
zkuvalis
zkuvalis

Liczba postów : 4
Join date : 16/05/2021
Age : 27
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Stół do ogrodu  Empty Re: Stół do ogrodu

Pisanie by waelchi.maryjane Wto Cze 08, 2021 2:13 pm

Myślę nad wykonaniem własnego stołu do ogrodu w dość nietypowym wydaniu. Staram się zorientować jakie narzędzia będą mi potrzebne i trafiłem na dysk lamelkowy combi https://www.dysklamelkowy.pl/d/dysk-lamelkowy-kombi Uważacie, że taki sprzęt dobrze poradzi sobie z drewnem? Potrzebuję większą ilość materiałów ściernych i myślę, że strona na którą trafiłem spełni moje oczekiwania. A wy czego używacie przy podobnych pracach?
waelchi.maryjane
waelchi.maryjane

Liczba postów : 4
Join date : 08/06/2021
Age : 35
Skąd : Mszana Dolna

Powrót do góry Go down

Stół do ogrodu  Empty Re: Stół do ogrodu

Pisanie by solon.buckridge Sob Cze 12, 2021 9:05 am

Warto postawić na drewniany stół, bo jest on solidny i wytrzymały.
solon.buckridge
solon.buckridge

Liczba postów : 4
Join date : 12/06/2021
Age : 36
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Stół do ogrodu  Empty Re: Stół do ogrodu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach