Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czyszczenie zbiornika ciepłej wody

3 posters

Go down

Czyszczenie zbiornika ciepłej wody Empty Czyszczenie zbiornika ciepłej wody

Pisanie by Ester89 Wto Cze 01, 2021 12:33 pm

Czyszczenie zbiornika ciepłej wody jest bardzo ważne, ale niestety większość ludzi o tym zapomina co w efekcie doprowadza do zbierania się osadów. Duża ilość osadów może doprowadzić do braku cyrkulacji w instalacji, a co za tym idzie do znacznych strat energii i rozwoju bakterii. Objawami tego zjawiska mogą być uszkodzenia armatury czy obniżenie wydajności wymienników ciepła a to wiąże się z kosztami i naprawami więc lepiej dbać o wszystko na bieżąco.

Ester89
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 91
Join date : 13/06/2020

Powrót do góry Go down

Czyszczenie zbiornika ciepłej wody Empty Re: Czyszczenie zbiornika ciepłej wody

Pisanie by Maruder Pon Lip 11, 2022 3:54 pm

Oj ja raczej jeszcze takich rzeczy nigdy nie robiłem, ale zdecydowanie na ten moment najbardziej jestem zainteresowany posiadaniem pompy ciepła. Jak już zacząłem szukać informacji to natrafiłem na bardzo interesujący wpis. Mianowicie na stronie https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/pompa-ciepla-w-kosciele-termomodernizacja-ze-zmiana-systemu-ogrzewania/ bardzo fajnie opisano jak przebiegł montaż pompy ciepła w kościele.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 663
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Czyszczenie zbiornika ciepłej wody Empty Re: Czyszczenie zbiornika ciepłej wody

Pisanie by kotek Sro Gru 28, 2022 7:50 pm

Jeżeli interesuje was zakup mierników do wody, to myślę, że wiele ciekawych produktów w tym zakresie znajdziecie na stronie http://www.energos-pro.pl/oferta/testery-i-mierniki-do-wody. To sprawdzona firma z ogromną wiedzą jak i doświadczeniem w tej branży. Zgłoście się do nich, a na pewno nie będziecie rozczarowani.

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Czyszczenie zbiornika ciepłej wody Empty Re: Czyszczenie zbiornika ciepłej wody

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach