Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Konopie na co dzień

+2
Janka23
dougala
6 posters

Go down

Konopie na co dzień Empty Konopie na co dzień

Pisanie by dougala Pią Maj 28, 2021 7:43 am

Cześć, czy macie w domu olej konopny z Konopteki? Jeśli tak, to jak wam się spisuje i w jakiej formie go spożywacie? Możemy o tym porozmawiać, kochani?


Ostatnio zmieniony przez dougala dnia Sob Kwi 23, 2022 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Konopie na co dzień Empty Re: Konopie na co dzień

Pisanie by Janka23 Pią Paź 22, 2021 6:43 pm

Olejki konopne można stosować w bardzo wielu przypadkach i nie tylko przez ludzi ale i warto podawać je zwierzętom domowym bo także na nie wpływają pozytywnie. Poczytaj więcej na ten temat na tym blogu https://4ease.pl/blog/o-cbd/olejek-cbd-dla-psa-i-kota i od ręki możesz zamówić także wysokiej jakości produkty konopne. Zacznij stosować zarówno samemu jak i podawać zwierzakom aby przekonać się o pozytywnych właściwościach.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Konopie na co dzień Empty Re: Konopie na co dzień

Pisanie by Kłaczek25 Sob Gru 18, 2021 12:07 pm

Jeżeli chodzi o konopie to używam ich od jakiegoś czasu i muszę przyznać że są fantastyczne w działaniu. Nie tylko dozuję je sobie ale także moim zwierzakom. Najlepszym sklepem jest https://indorshop.pl/ bo tu masz wszystko począwszy od nasion po olejki i kosmetyki. Wszystko tanie i z szybką dostawą więc wchodź i zamawiaj.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Konopie na co dzień Empty Re: Konopie na co dzień

Pisanie by dana Pią Sty 14, 2022 9:43 pm

Jak do tej pory jeszcze nigdy nie stosowałam żadnych produktów konopnych. A już nie raz czytałam o ich korzystnych właściwościach wpływających na zdrowie i samopoczucie. Ostatnio tutaj znalazłam różnego rodzaju produkty CBD. Jak sprawdziłam to są olejki, susze, a nawet kosmetyki na różne bóle, zmiany skórne na przykład jak i o właściwościach typowo pielęgnacyjnych.

dana
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 28
Join date : 28/03/2021

Powrót do góry Go down

Konopie na co dzień Empty Re: Konopie na co dzień

Pisanie by Xawery Pią Kwi 01, 2022 8:20 am

Z całą pewnością tego typu rozwiązanie jest bardzo fajne jeśli zależy nam również na tym aby nasze ciało było w odpowiedni sposób zrelaksowane. Muszę dodać, że w moim przypadku bardzo fajnie sprawdzają się cbd oils i to właśnie przede wszystkim najchętniej po nie sięgam. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko i wyłącznie każdemu je polecić.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Konopie na co dzień Empty Re: Konopie na co dzień

Pisanie by pumper Nie Sie 27, 2023 11:49 am

W moim odczuciu, regularne zażywanie olejku CBD może przynieść wiele korzyści zdrowotnych, zwłaszcza w zakresie redukcji napięcia i stanów lękowych. Jeśli poszukujesz naturalnych sposobów wsparcia dla swojego zdrowia, polecam zwrócić uwagę na CBD. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.pless.pl/wiadomosci/80100-olejkicbd-czym-sa-i-czy-moga-ci-pomoc

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Konopie na co dzień Empty Re: Konopie na co dzień

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach