Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki probiotyk

+6
cpurdy
Andzia
olen40
jayme83
koelpin.giovanna
Maria1990
10 posters

Go down

Jaki probiotyk Empty Jaki probiotyk

Pisanie by Maria1990 Sro Maj 26, 2021 10:01 am

Probiotyki są niczym innym jak pożytecznymi, żywymi drobnoustrojami, które po podaniu zasiedlają organizm gospodarza i mają korzystny wpływ na jego zdrowie. Najczęściej pochodzą one z mikroflory jelitowej człowieka. Jakie probiotyki kupujecie i gdzie zamawiacie ? Czy ktoś miał okazje i zamawiał probiotyk na tej stronie https://ktomalek.pl/probiotyki-prebiotyki-synbiotyki/k-14/1 ?

Maria1990
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 11/11/2019

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by koelpin.giovanna Czw Maj 27, 2021 3:05 pm

Sama zastanawiam się nad jakimiś skutecznymi probiotykami.
koelpin.giovanna
koelpin.giovanna

Liczba postów : 4
Join date : 27/05/2021
Age : 36
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by jayme83 Pią Maj 28, 2021 8:30 am

Ja zawsze jem jegurt zażywając antybiotyki.
jayme83
jayme83

Liczba postów : 4
Join date : 28/05/2021
Age : 34
Skąd : Bieruń

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by olen40 Pią Maj 28, 2021 3:50 pm

Dzięki za rozjaśnienie, teraz już wiem co kupić.
olen40
olen40

Liczba postów : 4
Join date : 28/05/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by Andzia Pon Gru 27, 2021 1:39 pm

Polecam probiotyk lactobacillus gasseri. Najlepszy ze wszystkich na rynku. Ja swój probiotyk lactobacillus gasseri znalazłam tu https://www.naturawit.pl/product-pol-46-Swanson-Probiotyk-Lactobacillus-Gasseri-60-kapsulek.html

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by cpurdy Pon Gru 27, 2021 5:24 pm

Dzięki za wszystkie polecenia! Na pewno zapamiętam Smile
cpurdy
cpurdy

Liczba postów : 4
Join date : 27/12/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by oliwia Wto Gru 28, 2021 2:14 pm

Nie wiem, jak wy uważacie, ale ja jestem zdania, że warto zadbać o florę bakteryjną jelit nie tylko podczas stosowania antybiotyku. Weźmy tak dla przykładu zmianę strefy klimatycznej. Wiele osób decyduje się dalekie wakacje w ciepłe kraje. Często wybieramy się tam razem ze swoimi dziećmi. Warto w takim przypadku zadbać o nie i ich jelita. Wówczas można zastosować rozwiązanie dedykowane najmłodszych, jak np. te https://www.acidolac.pl/produkty/dla-niemowlat-i-dzieci tutaj.  Nie można także zapominać o częstych problemach u najmłodszych, czyli biegunkach i wymiotach. Należy w takim przypadku uzupełniać nie tylko płyny, ale również składniki mineralne w organizmie naszych maluszków. Według mnie dobrze jest mieć w zanadrzu taki produkt, który to ułatwi. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy takie nieprzyjemne  sytuacje mogą mieć miejsce. Swoją drogą, jak wy do tego podchodzicie? Macie takie elektrolity w domowej apteczce, czy nie? Napiszcie, jak to u was wygląda i co w takich sytuacjach robicie, że by pomóc swoim dzieciom.

oliwia
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 03/09/2021

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by Wariux Nie Mar 06, 2022 2:45 pm

Zgadzam się w 100%. O mikroflorę jelitową trzeba dbać non stop niezaleznie od tego czy się bierze jakieś leki czy nie. Szczególnie teraz myślę że powinniśmy pomyślec o niej bardziej. Bo stres silnie oddziałuje na żołądek jak i jelita. Ja już w czasie pandemii zaczełam stosować sanprobi stress, bo po prostu potrzebowałam obniżenia napięcia emocjonalnego, które przełożyło się na problemy żołądkowo-jelitowe.

Wariux
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 36
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by iga22 Sob Paź 01, 2022 5:18 pm

też tak myślę

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by tymianka Sro Paź 19, 2022 1:31 pm

Przy wyborze probiotyku należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wybór odpowiedniego szczepu bakterii. Na dobrym preparacie probiotycznym powinna znajdować się informacja o rodzaju i gatunku szczepu bakteryjnego. Wiadomi,że nie każdy z nas będzie się na tym znał, dlatego też warto udać się z takim zapytaniem do lekarza,który szybko rozwieje wszelkie nasze wątpliwości i zaleci to, co najlepsze dla naszego zdrowia. By wizyta odbyła się szybko, by nie trzeba było na nią zbyt długo czekać, warto skontaktować się z Centrum Medycznym Danea https://danea.pl/

tymianka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 06/02/2022

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by iga22 Nie Paź 23, 2022 10:31 am

Jeśli o mnie chodzi to swojemu dziecku suplementuję multilac baby bo to probiotyk z prebiotykiem w składzie, nie musze go trzymać w lodówce i można go podawać wraz z lekiem i wystarczy tylko raz dziennie

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Jaki probiotyk Empty Re: Jaki probiotyk

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach