Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Serwer pod sklep internetowy?

+11
joanna
Baśka98
madzia2
Kajtek33
Sara212
Xawery
curt.bosco
jaron13
Nora92
Kłaczek25
maksik
15 posters

Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by maksik Wto Mar 23, 2021 3:39 pm

Chcemy z żoną stworzyć sklep internetowy. Jednak stoimy przed wyborem hostingu. Czy możecie coś polecić? Na https://www.host1.eu/vps.html jest dostępna oferta na tanie serwery wirtualne. Czy takie rozwiązanie może się sprawdzić? Czy ktoś z Was może z tej firmy korzysta i może podzielić się opinią?

maksik
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 07/09/2020

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Kłaczek25 Pon Sie 02, 2021 8:46 pm

Ja zamiast o hosting bardziej bym się martwił nad wyborem odpowiedniego skryptu e-sklepu bo jest tego trochę a to ważne jeśli chcemy aby wszystko działało sprawnie. Skrypty sklepów internetowych zapewnią sprawny przepływ informacji oraz szybką realizację zamówień. Myślę że najlepiej będzie jak znajdziesz dobrą agencję reklamową która pomoże ci wybrać odpowiednie produkty.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Nora92 Pon Wrz 27, 2021 7:13 pm

Witajcie, ostatnio znajoma pokazała mi stronę https://www.selly.pl/baza-wiedzy/integracja-baselinker/ , która dzięki pracy z systemem Baselinker, umożliwia usprawnienie pracy nad zakładaniem zamówień w Waszych sklepów internetowych. Oferują oni m.in. pobieranie kategorii ze sklepu do Baselinker, aktualizacje statusów zamówień w sklepie, itp. Uważam, że to świetny pomysł dla osób, które posiadają swój biznes online.

Nora92
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2021

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by jaron13 Czw Gru 16, 2021 1:28 pm

Skoro jesteśmy w tym temacie chciałabym zapytać o pozycjonowanie sklepów shoper. W sieci znalazłam taką opcję u jednej z agencji https://www.ideoforce.pl/e-commerce/pozycjonowanie-sklepow/shoper/. Wyszukiwarki internetowe stały się głównym miejscem w Internecie, od którego internauci rozpoczynają wyszukiwanie informacji o produktach i usługach. Ten typ promocji ze względu na swoją mało inwazyjną formę oraz dokładną odpowiedź na potrzeby i zainteresowania potencjalnych Klientów, cieszy się stale wysokim zaufaniem wśród użytkowników internetu.
jaron13
jaron13

Liczba postów : 4
Join date : 16/12/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by curt.bosco Sro Lut 02, 2022 8:20 pm

Witajcie! Ja również za jakiś czas chciałabym otworzyć własny sklep internetowy. Niestety.. jestem w tym temacie kompletnie zielona.. Dlatego pomyślałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie współpraca z firmą zajmującą się tworzeniem sklepów prestashop. Udało mi się nawet już znaleźć takich specjalistów - https://prestacity.pl/tworzenie-sklepow-prestashop/ . Co sądzicie? Korzystał już ktoś z was z ich usług? Podzielcie się opinią, każda pomoc mi się przyda Smile
curt.bosco
curt.bosco

Liczba postów : 4
Join date : 02/02/2022
Age : 30
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Xawery Sob Mar 05, 2022 6:50 pm

Jak najbardziej sam wybór właściwego serwera jest faktycznie bardzo ważny i ja również uważam, że jeśli chodzi o te kwestie to warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Z całą pewnością bardzo dobrym rozwiązaniem jest sklep wordpress i ja uważam, że właśnie na takich rozwiązaniach najlepiej jest pracować. Jak dla mnie są one niezwykle ważne.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Sara212 Pon Lis 14, 2022 9:48 am

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszych stron i sklepów internetowych?

https://moondog.pl

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Kajtek33 Pon Lis 28, 2022 9:48 am

Przecież aby stworzyć takie miejsca, trzeba zawsze bazować na jak najlepszych sprzętach. W końcu serwerownia to bardzo wymagający obiekt. Na stronie https://kompleksmedia.pl/szafy-serwerowe-rack,c95.html czytałem na temat szaf serwerowych i wydaje mi się to bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia w tym zakresie?

Kajtek33
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by madzia2 Pią Gru 09, 2022 7:58 pm

Moim zdaniem, warto również zwrócić uwagę na cisco switch 2960. Wiem że można go dostać w bardzo dobrej cenie na stronie sklepu sklep.comel-it.com więc jeżeli również jesteście zainteresowani tego typu propozycjami, to koniecznie sobie tam zerknijcie.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Baśka98 Czw Sty 19, 2023 2:39 pm

Serwer wybrał znajomy informatyk i jestem zadowolona.
A mamy w naszej ofercie bluzki damskie do pracy
bardzo ładne i świetna jakość

Baśka98
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 63
Join date : 20/09/2022

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by joanna Sro Lut 22, 2023 4:33 am

Myślę, że warto byłoby również dowiedzieć się, jaka jest Przewaga magento 2. Bo ja generalnie słyszałam, że właśnie tam warto otworzyć sklep - że jest to bardzo opłacalne i wszystko tutaj działa należycie. Dlatego wydaje mi się, że opłacałoby się zdecydować na magento.

joanna
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 09/08/2022

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by silver96 Pon Wrz 04, 2023 10:43 am

Skoro zabierasz się za prowadzenie własnego sklepu internetowego, myślę że oferta ze strony: https://brandactive.pl może Ciebie zainteresować. W niej można znaleźć usługi i systemy, dzięki którym prowadzenie takiego sklepu będzie łatwiejsze i mniej absorbujące.

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by tomas29 Wto Wrz 12, 2023 7:58 am

GoFitness is my go-to find in the world of sports nutrition! Their online store offers a rich selection of products ranging from proteins to vitamins. I can always find the right products that support me in my fitness goals. The quality of the products is top notch and that is very important to me. Delivery is fast and reliable, and the customer support team is always on call, ready to answer questions and provide advice. Without a doubt, I recommend GoFitness to anyone who values quality and is looking for a reliable partner in sports nutrition!

tomas29
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 23
Join date : 04/09/2023

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Justyna Wto Kwi 02, 2024 4:45 pm

Nie tylko o to trzeba zadbać... Myślę, że również warto tutaj pomyśleć o takich opcjach, jak usługa doradztwa, które znajdziecie u firmy Sales Excellence Boutique. Dzięki nim możecie dowiedzieć się jak zwiększyć sprzedaż? Nad czym popracować?

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Maruder Pon Maj 06, 2024 2:00 pm

W przypadku sklepów, które planują szybkie wprowadzenie zmian w ofercie lub częste aktualizacje, kluczowe jest, aby platforma CMS umożliwiała szybkie i łatwe wprowadzanie zmian. Elastyczność i modularność systemu mogą znacznie wpłynąć na dynamikę działania sklepu. Więcej o możliwościach adaptacji platformy do szybko zmieniających się warunków rynkowych można przeczytać na stronie https://nysainfo.pl/niezbedne-wskazowki-dotyczace-wyboru-odpowiedniej-platformy-cms-dla-sklepu-internetowego/ oraz ważne jest, aby system był dostosowany do potrzeb szybko rozwijającego się biznesu.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 663
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Serwer pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer pod sklep internetowy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach