Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Smartwatch? Ale jaki?

3 posters

Go down

Smartwatch? Ale jaki? Empty Smartwatch? Ale jaki?

Pisanie by truskaweczka Pon Gru 07, 2020 11:51 am

Cześć. Sama zastanawiam się nad tym jakiego smartwatcha kupić. Bo słyszałam, że jest ich bardzo duży wybór i to nawet pod względem cenowym. Więc zachęcona tym zaczęłam szukać w internecie. I tak też trafiłam na takiego linka https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/apple-watch-6-specyfikacja dzięki któremu dowiedziałam się jakiego smartwatcha teraz najlepiej jest kupić

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Smartwatch? Ale jaki? Empty Re: Smartwatch? Ale jaki?

Pisanie by bocian Pon Lut 13, 2023 6:19 am

Wiele zależy od tego, jakie zastosowanie ma być tego zegarka. Potrzebujesz go do jazdy na rowerze? W takim razie zajrzyj na stronę http://ezegarek.eu/ciekawostki/ktory-zegarek-jest-najlepszy-do-roweru/kkge_ruyr - tu z pewnością znajdziesz ciekawe rozwiązania.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Smartwatch? Ale jaki? Empty Re: Smartwatch? Ale jaki?

Pisanie by Siks44 Pią Mar 03, 2023 7:51 am

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim porządnego smartwatcha sportowego to możesz sprawdzić ofertę producenta Manta u których znajdziecie takie modele, jak smartwatch Manta SWT05BP z pomiarem saturacji, który posiada takie funkcje jak pomiar tętna, funkcja treningu oddechowego, czy również licznik spalonych kalorii i przebytych kroków. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podzielisz się swoimi spostrzeżeniami na jaki model się zdecydowaliście Wink

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Smartwatch? Ale jaki? Empty Re: Smartwatch? Ale jaki?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach