Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wyprawka dla dziecka - co kupić?

+26
basjanka
kotek
Nikita
Milka11
Baśka98
paja3
Nina83
Xawery
Andzia
sandra06
Sara212
bocian
Jerry
cale.reichel
schaefer22jarrett
slyntt
Ona_90
krajcik.gerhard
Maria1990
erling70
Ester89
Olifka
Karin
mruczek
truskaweczka
maksik
30 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by Nikita Pon Lis 28, 2022 4:31 pm

Przede wszystkim na spokojnie, wszystko zdążymy kupić i maleństwo na pewno będzie pod dobrą opieką. Kiedy mnie miał się urodzić syn, przede wszystkim postawiłam na wyposażenie jego łóżeczka. Kupiłam dobrej jakości materacyk https://hilding.pl/produkt/materace-dzieciece/hilding-safety-smyk/
był on wyprofilowany tak,że miał kształt łódeczki,posiadał także właściwości pozwalające zachować higienę i odpowiedni poziom wentylacji. Materacyk dzięki niej zapewnia maluszkowi odpowiednie podparcie dla ciała, wpływając na komfortowy i regenerujący siły sen.

Nikita
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by Milka11 Sro Lis 30, 2022 6:38 am

napewno najwazniejsze jest mieć od początku gdy pojawia sie dzidziuś w domu CANPOL Laktator elektryczny Easy&Natural  mi bardzo pomógł zwłaszcza przy pierwszym dziecku gdy jeszcze nie umiałam karmić dobrze piersią i były z tym problemy CANPOL Laktator elektryczny Easy&Natural

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Canpol-laktator-elektryczny-easy-natural_1

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Sanbel10

Milka11
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 22
Join date : 27/09/2022

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by kotek Sro Gru 07, 2022 11:57 am

Wiesz co, myślę że warto rozważyć zakupy na stronie tego sklepu maylily.pl , ponieważ widziałam że ofertę mają bardzo rozbudowaną. Można tam znaleźć między innymi śpiworki do spania ciepłe 2.5 tog  w bardzo dobrej cenie, Więc koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę że nie będziecie rozczarowani zakupami w tym miejscu

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by basjanka Pią Mar 03, 2023 8:37 am

Jak widać na taką wyprawkę składa się wiele elementów Smile poza ubrankami, pieluchami, podstawowymi kosmetykami czy wózkiem, według mnie przyda się też porządny organizer na akcesoria do przewijania. Gdy będzie mieć wszystko co niezbędne pod ręką to znacznie ułatwi i przyspieszy takie codzienne czynności pielęgnacyjne malucha.

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by Sara212 Wto Kwi 11, 2023 11:43 am

Jaki sklep z zabawkami dla dzieci możecie mi polecić?

Reklama : Jak schudnąć

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1202
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by silver96 Pon Maj 22, 2023 8:36 pm

Jako wózek planuję kupić Cavoe Ideo. Da dziecku bezpieczeństwo i wygodę na każdym etapie wózkowania. Ma obrotowe siedzisko, amortyzowane koła, a sam jest bardzo lekki i zgrabny.

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by Baśka98 Wto Maj 23, 2023 9:34 pm

Kupiłam dziecku wygodną bieliznę i majtki bokserki z bawełny
posiadają dobry krój i są bardzo wygodne.

Baśka98
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 63
Join date : 20/09/2022

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by Justyna Sro Maj 31, 2023 5:53 pm

Ja też rodzę w 2023, także i ja szykuję sobie wszystko pod to ważne wydarzenie - a więc całą wyprawkę... Bo przecież nie będę czekać na ostatnią chwilę. Z tego co zauważyłam jak chodzi o foteliki samochodowe, to Pixel PRO https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-cosmo/?color=JeansC.04 stały się ostatnio popularne. Ponoć są solidne, dobre materiały oddychające zostały w nich zastosowane. Wyglądają naprawdę nieźle... Co wiecie na ich temat?

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by bocian Czw Lip 06, 2023 9:16 am

Produkt, który jest niezbędny w prawidłowym przebiegu procesu odpieluchowywania to zdecydowanie nakładka na wc Plusem zdecydowanie jest fakt, że takie nakładki dostępne są w wielu kolorach i wzorach, co z pewnością zachęci wasze pociechy, do korzystania z takich nakładek.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by olendzka Sro Sie 30, 2023 12:13 pm

Jak widać na taką wyprawkę składa się wiele elementów - ubranka, kosmetyki, leki, wózek itd. Warto zrobić sobie listę i sukcesywnie ją kompletować. Jeśli szukacie wsparcia w tym temacie to warto zajrzeć na blog Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Znajdziecie tu mnóstwo ciekawych wpisów, które są prawdziwą skarbnicą wiedzy i inspiracji dla każdego rodzica.

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by KasjuszMag Nie Paź 22, 2023 10:12 am

Ochraniacz do łóżeczka to niezastąpiony element, który zabezpiecza dziecko przed uderzeniami o twarde krawędzie łóżka. Dzięki miękkim, często pikowanym poduszką, ściankom, chroni on główkę malucha przed kontuzjami i otarciami. Wielu rodziców wybiera ochraniacze nie tylko ze względów praktycznych, ale również estetycznych. Dostępne są w przeróżnych wzorach i kolorach, dzięki czemu łatwo można dopasować je do stylu pokoju dziecka.

KasjuszMag
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 172
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

Wyprawka dla dziecka - co kupić? - Page 2 Empty Re: Wyprawka dla dziecka - co kupić?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach