Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Poprawa dachu po "majstrach"

4 posters

Go down

Poprawa dachu po "majstrach" Empty Poprawa dachu po "majstrach"

Pisanie by dougala Pon Sty 13, 2020 6:22 am

Mam taki nietypowy problem. Otóż zamawiałem wiązary i jednej firmy, wykonali na czas, zamontowali, ale po wszystkim okazało się, że niestety, dach nie trzyma pionu, są jakieś dziwne odchylenia, których projekt nie zakładał. Poprzednia firma oczywiście ucieka od odpowiedzialności, ale ja sobie z nimi jakoś poradzę. Zastanawiam się tylko, czy ktoś może mi to poprawić? Kto?

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Poprawa dachu po "majstrach" Empty Re: Poprawa dachu po "majstrach"

Pisanie by inha Wto Sty 21, 2020 7:14 am

No to nie jest dobra sytuacja, bo niestety, okazać się może, że cała konstrukcja do zamiany. Ale nie będę krakać, po prostu powiem Ci, żebyś napisał do nich: https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ . Nam pomogli przy stawianiu dachu. Może i Tobie ten dach poprawią, ale będzie to więcej kosztować.

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Poprawa dachu po "majstrach" Empty Re: Poprawa dachu po "majstrach"

Pisanie by magdaa Sro Sty 29, 2020 11:26 am

MG Dachy pomoże, jeśli chodzi o wiązary. Tylko tym się zajmują, ale są zdecydowanie w tym dobrzy. U nas w rodzinie każdy z nimi dach robił. Dosłownie każdy, a potem wykańczał wujek dekarz.

magdaa
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 28/11/2019

Powrót do góry Go down

Poprawa dachu po "majstrach" Empty Re: Poprawa dachu po "majstrach"

Pisanie by mohammad98 Pon Sie 28, 2023 9:09 am

Z tego, co się orientuje to m.in. zła więźba dachowa może wpłynąć negatywnie na trzymanie pionu dachu oraz spowodować niepożądane odchylenia. W końcu więźba dachowa jest kluczowym elementem, który odpowiada za utrzymanie stabilności i właściwej geometrii dachu. Dlatego tak ważne jest, aby więźba była zaprojektowana i wykonana zgodnie z odpowiednimi normami i standardami budowlanymi. Istnieją różne rodzaje więźby dachowej. Jeśli ktoś z was chce się dowiedzieć, jaka więźba dachowa się sprawdzi przy danej konstrukcji budynku, to znalazłem taki artykuł w tym temacie - https://www.kreodom.pl/budowa/rodzaj-wiezby-dachowej-jakie-ma-znaczenie-dla-konstrukcji-budynku-193.html/
mohammad98
mohammad98

Liczba postów : 4
Join date : 28/08/2023
Age : 25
Skąd : Chrząstowice

Powrót do góry Go down

Poprawa dachu po "majstrach" Empty Re: Poprawa dachu po "majstrach"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach