Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

radio samochodowe

+2
Domis3223
truskaweczka
6 posters

Go down

radio samochodowe Empty radio samochodowe

Pisanie by truskaweczka Nie Lis 17, 2019 12:08 pm

Postanowiłam zmienić radio w moim samochodzie. A że mam samochód dość stary to chociaż radio mogę mieć w nim bardziej nowoczesne. Byłam w kilku sklepach ale albo nie mieli nic ciekawego albo w takiej cenie, że głowa mała. Dlatego też postanowiłam poszperać w sieci i tak trafiłam na https://www.ceneo.pl/Radioodtwarzacze_samochodowe gdzie mają całkiem fajne takie radia i to w normalnej cenie

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

radio samochodowe Empty Re: radio samochodowe

Pisanie by Domis3223 Pon Maj 10, 2021 8:43 am

Ostatnio szukałam fajnego bagażnika samochodowego nie za miliony monet, jednak było to trudne, aby w salonach samochodowych, taki znaleźć, dlatego postanowiłam skorzystać ze sklepu internetowego https://erli.pl/kategoria/akcesoria-samochodowe/7108, i wcale nie jest on gorszej jakości.

Domis3223
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 22/10/2020

Powrót do góry Go down

radio samochodowe Empty Re: radio samochodowe

Pisanie by Sara212 Wto Wrz 21, 2021 9:08 am

A czy ktoś z was zamawiał końcówka wydechu ?? Bo ja właśnie poszukuje i chyba zamówię. To nie jest drogi element a jednak nadaje fajnego charakteru samochodom. Co o tym myślicie?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

radio samochodowe Empty Re: radio samochodowe

Pisanie by bocian Pią Wrz 24, 2021 5:35 am

To już są takie akcesoria, o których sami na spokojnie możecie zdecydować. I są one kwestią indywidualną. Jeśli natomiast chodzi o olej silnikowy, to zdecydowanie warto postawić na najlepsze rozwiązania. I tutaj mogę wam polecić oleje silnikowe 5W30 Dla mnie są niezastąpione.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 401
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

radio samochodowe Empty Re: radio samochodowe

Pisanie by beth29 Pon Lut 13, 2023 7:26 pm

W takim razie, czy ktoś z Was posiada również taką kamerę samochodową - https://inlago.pl/sklep/katalog-produktow/kamery-samochodowe,932? W sprzedaży można spotkać kamery samochodowe wyposażone w czujnik ruchu. Dzięki niemu rejestrator jazdy uruchamia się w momencie, gdy samochód ruszy z miejsca. Włącza się również w sytuacji, gdy auto zostanie uderzone na postoju.
beth29
beth29

Liczba postów : 3
Join date : 13/02/2023
Age : 33
Skąd : Tychy

Powrót do góry Go down

radio samochodowe Empty Re: radio samochodowe

Pisanie by aida40 Pią Paź 27, 2023 1:43 pm

Codzienne dojazdy do pracy, stanie w korkach czy przemierzanie dłuższych tras – niezależnie od tego, ile czasu spędzasz w samochodzie, z pewnością umili Ci go słuchanie radia. Sprawdź, czy wiesz, w jaki sposób można w pełni wykorzystać wszystkie funkcje tego sprzętu!


_____________________________
Co potrafią nowoczesne radia samochodowe?
aida40
aida40

Liczba postów : 3
Join date : 13/07/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

radio samochodowe Empty Re: radio samochodowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach