Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Buty dla młodego piłkarza

+5
Lodzia
slyntt
truskaweczka
dougala
fazola
9 posters

Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by fazola Pią Sie 23, 2019 5:43 am

Witam, mój syn chodzi na treningi z piłki nożnej i widzę bardzo go to ciągnie, i pewnie długo będzie grał. Dlatego też chciałam was zapytać gdzie kupić dobre buty do piłki nożnej. Bo ja znalazłam ale z Adidasa w promocyjnych cenach https://butymodne.pl/halowe-pilka-nozna-sport-adidas-c18015.p224.html . Czy uważacie że warto tutaj coś wybrać ? Czy może ktoś w tym sklepie zamawiał ?

fazola
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 14/12/2018

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by dougala Pią Wrz 13, 2019 7:05 am

Rozumiem, że dla młodego piłkarza szukałaś korków. Moje dziecko jednak poszło w inną stronę i chce, żebym mu kupiła narty takie jak te https://www.ceneo.pl/Narty , bo uważa, że w tym widzi swoją przyszłość. Chyba nie mam wyjścia, spróbujemy na naszym lodowisku. Jeśli naprawdę dobrze mu pójdzie, to może zainwestuję w taki sport i przyszłość dla niego.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by truskaweczka Czw Lut 13, 2020 10:02 am

Skoro mowa o młodym piłkarzu to może zastanawialiście się nad jakimś szkoleniem dla syna w tej dziedzinie? W końcu każdy młody piłkarz chciałby być drugim Lewandowskim. A tak się składa, że widziałam bardzo ciekawe szkolenie online w Chce Zostać gdzie młody może dowiedzieć się jak zostać dobrym piłkarzem. Takie szkolenie nie trwa długo i możesz na spokojnie siedząc w domu je wykupić. W ten sposób masz zaoszczędzony czas i pewność, że syn będzie zadowolony z takiego szkolenia, gdyż prowadzi je sam Tomasz Frankowski. W każdym razie ja bym takiego szkolenia spróbowała

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by slyntt Wto Wrz 14, 2021 5:31 pm

Jeśli chodzi o buty, to mam wrażenie, że w sieci można znaleźć ich o wiele większy wybór, aniżeli w sklepach stacjonarnych dostępnych w galeriach handlowych. Moim ostatnim zakupem przez internet były buty zimowe męskie adidas dla mojego syna. W końcu sezon letni już się kończy i trzeba powoli przygotować się do zmiany pogody.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by Lodzia Sro Wrz 15, 2021 4:24 pm

Obuwie możesz dostać w sklepach na platformie z opcją cashback net-pocket. Jeśli tam się zarejestrujesz i zrobisz zakupy to dostaniesz za nie punkty. Później możesz je wymienić na pieniądze. To super możliwość związana z oszczędzaniem.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by mathilde18 Czw Wrz 16, 2021 2:06 pm

Gdzie mogę kupić takie buty?
mathilde18
mathilde18

Liczba postów : 4
Join date : 16/09/2021
Age : 34

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by stark.ayana Nie Paź 03, 2021 1:01 pm

To prawda, w sievi jest ogólnie większy wybór obuwia i odzieży, a przy tym można znaleźć coś w naprawdę okazyjnej cenie. Niedawno szukałam nowych kapci dla dzieci do przedszkola. Znalazłam ten sklep https://emel.com.pl/wpis/3/kapcie-dla-dzieci, w którym wybór jest naprawdę duży. Już złożyłam zamówienie i mam nadzieję, że kapcie spodobają się dzieciakom Wink
stark.ayana
stark.ayana

Liczba postów : 4
Join date : 03/10/2021
Age : 34
Skąd : Częstochowa

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by Nina83 Pią Maj 13, 2022 5:13 pm

Jeśli Twoje dziecko lubi uprawiać sporty, to na pewno przydadzą mu się różne buty sportowe chłopięce. Jeśli szukasz niedrogich rozwiązań, to może spodoba Ci się ta oferta https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-dzieciece_Buty-chlopiece-914.html . Ceny są niskie, ale za to wybór obuwia jest bardzo duży. Znajdziesz tam nie tylko buty dla sportowców, ale też sandały, klapki czy półbuty. Nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby kupić buty na każdą okazję.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by Sara212 Pon Mar 04, 2024 7:45 pm

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z butami dla kobiet i mężczyzn, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. Torebki damskie . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu internetowego?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1202
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Buty dla młodego piłkarza Empty Re: Buty dla młodego piłkarza

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach