Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

+24
orin.grant
Ewelaa213
cummings.eulalia
megane.mayert
Maruder
eichmanc
smith.ashly
KasjuszMag
Andzia
twila74
stanton.ava
Sara212
Janka23
Lidka
Xawery
Kłaczek25
kimberly.schuster
xward
slyntt
bocian
wuckert.josie
Olifka
koalia
regulacja
28 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by cummings.eulalia Pią Gru 30, 2022 10:45 am

Nigdy nie próbowałam takiej kawy! Do tej pory pijałam kawę z expressu na kapsułki. Polecacie może jakąś dobrą kawę speciality?
cummings.eulalia
cummings.eulalia

Liczba postów : 4
Join date : 30/12/2022
Age : 26
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by Ewelaa213 Pią Gru 30, 2022 1:31 pm

Ja polecam wam kawę niemiecką. Możecie poczytać więcej na ten temat na stronie wiking.org.pl Ja wiele informacji nie tylko na temat kawy się dowiedziałam z tej strony. Ostatnio dzięki nim zastąpiłam cukier innymi produktami które właśnie znalazłam na ich stronie. Polecam

Ewelaa213
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by Ewelaa213 Pon Lut 27, 2023 12:53 pm

Ja kawe piję tylko tą którą zamówię na https://winotoskanii.pl jest ona bardzo aromatyczna i do tego włoska. Smakuje własnie identycznie jak ta którą piłam na wakacjach we Włoszech. Polecam zaglądnąć na ich stronę ponieważ warto

Ewelaa213
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by orin.grant Sro Mar 01, 2023 12:46 pm

Mocne espresso, warstwowe latte, a może klasyczne americano? Dobry ekspres do kawy pozwoli przygotować ulubioną wersję tego napoju jak z najlepszej kawiarni. Sprawdź, jak wybrać ten najlepszy dla siebie - https://slodkoslodka.pl/ekspres-do-kawy-wybierz-najlepszy/. Ekspresy do kawy różnią się między sobą sposobem działania, łatwością obsługi oraz ceną. Wybór odpowiedniego urządzenia zależy głównie od tego, jaką kawę pijesz najczęściej i ile czasu chcesz przeznaczać na jej przygotowanie.
orin.grant
orin.grant

Liczba postów : 4
Join date : 01/03/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by smith.ashly57 Pią Kwi 07, 2023 9:43 am

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co to jest za rodzaj kawy, ponieważ nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. Muszę jednak przyznać, że uwielbiam ten rodzaj napoju i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy warto zamówić jakieś produkty z tej strony: https://biosklep.com.pl/kawa Co o tym myślicie?
smith.ashly57
smith.ashly57
Nowy
Nowy

Liczba postów : 11
Join date : 07/04/2023

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by qwe Wto Lip 18, 2023 8:50 am

Cześć! U mnie rewelacyjnie sprawdziły się kapsułki nespresso w ofercie od Bearded Coffee znajdziecie wyśmienitą kawę rzemieślnicza - tak samo pyszną, jak kawa w ziarnach lub kawa mielona.
>znakomita jakość
>niska lub średnia kwasowość
>niezapomniany smak i aromat
Wiedz, że kto raz jej spróbuje, ten już nie wypije żadnej innej. Wpadnij na strone i zamów już dziś!

qwe
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 12/07/2023

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by Justyna Czw Lip 27, 2023 9:12 am

Jak nie macie pomysłu na to - jak przygotować kawę? To możecie chociażby zerknąć na stronę https://kawazmleczkiem.pl/ - bo tam macie wiele wskazówek porad, które się wam przydadzą. Przy okazji możecie też poznać się lepiej z tym napojem, poznać jego historię itd.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by qwe Czw Sie 10, 2023 8:55 am

Jeśli jesteście miłośnikami kawy speciality a dsponujecie jedynie ekspresem kapsułkowym. Mam dla was idealne rozwiązanie! Postawcie na kawe nespresso to wyśmienita kawa rzemieślnicza - tak samo pyszna, jak kawa w ziarnach zamknięta w wygodnych kapsułkach nespresso! Nie czekaj, przetestuj!

qwe
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 12/07/2023

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by Sara212 Nie Lut 11, 2024 2:28 pm

Według mnie dobrej jakości kawa jest bardzo dobrym pomysłem na prezent, dlatego mogę Wam polecić sprawdzić ofertę sklepu internetowego z kawą speciality oraz akcesoriami do niej, w tym np. ekspresy automatyczne . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by Justyna Czw Mar 28, 2024 3:46 pm

A czy kupowaliście może akcesoria do kawy u firmy KELLERAN? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy właśnie tam kupić dla siebie kubek termiczny i kawiarkę do parzenia kawy. Co radzicie? No i co możecie powiedzieć mi o kawach, które są dostępne na ich stronie.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by Dawid94 Pon Kwi 29, 2024 4:17 pm

Nie miałem do czynienia z taką kawą. Zapoznałem się właśnie z opiniami w internecie na temat tej kawy i muszę przyznać, że zachęciły mnie do zakupu. Myślę, że niebawem kupię sobie jakąś porządną kawę. Jak na razie zgłębiam temat znacznie wody stosowanej do parzenia kawy. Tutaj - https://wellness-spa.pl/dlaczego-warto-korzystac-z-filtrowanej-wody-do-parzenia-kawy znalazłem bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Sprawdźcie sami!
Dawid94
Dawid94
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 86
Join date : 15/07/2023
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Kawa speciality - sprawdzaliście taką? - Page 2 Empty Re: Kawa speciality - sprawdzaliście taką?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach