Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zdjęcia na ścinach

+4
dougala
mruczek
truskaweczka
Goniaqq
8 posters

Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Zdjęcia na ścinach

Pisanie by Goniaqq Pon Wrz 17, 2018 1:39 pm

Miałam piękne zdjęcia robione przez mojego tatę z czasów młodości. Postanowiłam uhonorować jego pamięć wieszając w sypialni jego dzieła. Znalazłam firmę http://galeriaram.pl/ i zamówiłam u nich piękne ramy, w które oprawiłam zdjęcia. Wydaje mi się, że to bardzo fajny pomysł i pamiętaniu o swoich bliskich.

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by truskaweczka Sro Sty 15, 2020 9:50 am

Takie zdjęcia w z pewnością pięknie będą wyglądały na ścianie. Także zastanawiam się nad wydrukowaniem kilku zdjęć by potem powiesić je na sianie. Tylko wiadomo jak to jest nie każde zdjęcie wychodzi nam dość dobrze. I w takim przypadku bardzo pomocna może być aplikacja Instafota za pomocą której możemy w łatwy i wygodny sposób poprawić jakość zdjęcia. A Wy korzystacie może z takich aplikacji?

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by mruczek Wto Gru 29, 2020 9:27 am

Jak się ma dobrej jakości sprzęt to każde zdjęcie wyjdzie nam bardzo wyjątkowe. Ale wiadomo, że coś do poprawy zawsze się znajdzie. Potem takie zdjęcia należy powiesić na ścianie. Więc do tego niezbędne będą nam ramki. I ja takie całkiem fajne znalazłam na tej stronie www.sklepzramami.pl i to w super cenach. Także dzięki temu nawet porządek w zdjęciach będę miała.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by dougala Sro Sty 13, 2021 3:46 pm

A co ja mam wam powiedzieć? Na razie ja to mam puste ściany, ale kto wie, co to będzie za jakiś czas. Ogólnie sporo mam rzeczy, które nie są mi potrzebne, ale czekam też na uroczystość i wtedy moje ściany zapełnią się zdjęciami. I ogólnie prawda jest taka, że ślub konkordatowy bierze moja córka. I na pewno coś uwiecznią na tym przyjęciu.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by mruczek Sro Lip 14, 2021 4:04 pm

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach mamy bardzo dużo przeróżnych możliwości. Ale i tak w niektórych przypadkach warto skorzystać z takiego bardziej fachowego fotografa. I mam tu na myśli ślub. Więc zaczęłam szukać w internecie namiarów na dobrego i godnego zaufania fotografa. I tak też między innymi trafiłam na te stronę https://www.odrey.pl/ dzięki której mam już świetnego fotografa.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by alysha.lind Pią Lip 16, 2021 10:37 am

Na pewno jest to fajna forma ozdoby wnętrz, sama mam u siebie kilka zdjęć.
alysha.lind
alysha.lind

Liczba postów : 4
Join date : 16/07/2021
Age : 37
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by Xawery Sro Lut 16, 2022 5:41 pm

Taki pomysł faktycznie jest bardzo i ciekawym rozwiązaniem i ja również jestem przekonany, że ogólnie fajnie jest mieć własne zdjęcia w postaci fizycznej. W końcu są takie rzeczy jak albumy wsuwane więc raczej nie powinniśmy mieć problemów z ich przechowywaniem. Ja właśnie chcę takie rzeczy zrobić i zamówić w najbliższym czasie.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by joanna Czw Paź 27, 2022 11:51 am

No zdjęcia są pamiątką niebywałą i też stanowią dekorację. Ja przykładowo planuję teraz zgłosić się do firmy https://fotoget.pl/wywolywanie-zdjec/ , ponieważ chciałabym wywołać sobie zdjęcia.

joanna
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 09/08/2022

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by koepp.mitchel Czw Paź 27, 2022 1:36 pm

Myślę, że to świetny pomysł.
koepp.mitchel
koepp.mitchel

Liczba postów : 4
Join date : 27/10/2022
Age : 34
Skąd : Gdańsk

Powrót do góry Go down

Zdjęcia na ścinach  Empty Re: Zdjęcia na ścinach

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach