Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

rekuperacja czy sie oplaca

3 posters

Go down

rekuperacja czy sie oplaca Empty rekuperacja czy sie oplaca

Pisanie by kalcyt Wto Sty 09, 2024 3:57 pm

Siemka! Chciałbym dowiedzieć się, czy posiadacze systemów rekuperacji zauważyli pozytywny wpływ na jakość powietrza w swoich domach. Znajdziesz opinie i doświadczenia tutaj: Rekuperacja - czy się opłaca?. Czy ktoś może podzielić się swoimi obserwacjami dotyczącymi poprawy środowiska wewnętrznego po zainstalowaniu rekuperatora?

kalcyt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 310
Join date : 15/04/2022

Powrót do góry Go down

rekuperacja czy sie oplaca Empty Re: rekuperacja czy sie oplaca

Pisanie by Dawid94 Czw Mar 28, 2024 10:56 pm

Osobiście u siebie niestety nie mam rekuperacji. Ale rozważam ten temat, żeby zainwestować w taki system. Z tego co czytałem to w sumie takie rozwiązanie ma same zalety. Głównie mam na myśli mniejsze koszty związane z ogrzewaniem. No ale pod kątem zdrowotnym również taka rekuperacja ma świetne właściwości. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://rekuperatory24.pl/rekuperacja-a-zdrowie-domownikow. Sprawdź sam.
Dawid94
Dawid94
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 86
Join date : 15/07/2023
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

rekuperacja czy sie oplaca Empty Re: rekuperacja czy sie oplaca

Pisanie by basjanka Pon Kwi 22, 2024 6:50 am

jeśli jesteście w trakcie budowy domu i zastanawiacie się nad rekuperacją to powiem tylko tyle - warto! tym bardziej, że funkcjonuje przecież dofinansowanie na rekuperację w postaci programu Moje Ciepło Smile z tego co się orientuje to już całkiem sporo osób z niego skorzystało i nadal jest taka możliwość.

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

rekuperacja czy sie oplaca Empty Re: rekuperacja czy sie oplaca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach