Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie!

4 posters

Go down

Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie! Empty Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie!

Pisanie by kalcyt Wto Lis 21, 2023 12:59 pm

Siema! Ostatnio skorzystałem z Sage Oracle Touch od BeardedCoffee.pl. Odkryj tajemnice perfekcyjnego espresso w swoim domu!

kalcyt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 324
Join date : 15/04/2022

Powrót do góry Go down

Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie! Empty Re: Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie!

Pisanie by Kłaczek25 Czw Gru 07, 2023 11:57 pm

Jeśli chcesz aby twój ekspres lub inny sprzęt AGD działał bezproblemowo to należycie o niego dbaj a w razie awarii oddaj go tutaj https://www.ulubionyserwis.pl/naprawa-ekspresow-do-kawy/ Dla tej firmy naprawa ekspresu do kawy czy małego AGD to żaden problem i poradzą sobie w szybkim czasie i za nieduże pieniądze. Wykorzystaj ich wiedzę i doświadczenie i ciesz się sprzętem.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie! Empty Re: Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie!

Pisanie by tymianka Wto Gru 12, 2023 2:36 pm

Prowadzę niewielki lokal gastronomiczny i w ostatnim czasie wymieniałam ekspres do kawy, by moja serwowane kawa była idealnie aromatyczna, smaczna i by goście do mnie wracali. Wiadomo,że kawa ww lokalu jest lepsza od tej parzonej w domu, wpływa na to nie tylko profesjonalny ekspres do kawy, młynki czy akcesoria dla baristów, by umilić gościom wizytę, ale też wymaga dokonywania zakupów w miejscach znanych i polecanych, takich jak Multigastro. Oferują nie tylko wspomniane ekspresy, ale też wszystko co potrzebne by dobrze funkcjonowała piekarnia, stołówka czy pizzeria. Oferują lodówki, zamrażarki, ale też urządzenia chłodnicze do zabudowy frytkownice czy gofrownice.

tymianka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 06/02/2022

Powrót do góry Go down

Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie! Empty Re: Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie!

Pisanie by Dawid94 Czw Mar 28, 2024 11:06 pm

Nie miałem do czynienia z tym ekspresem, ale już sam opis robi duże wrażenie. Może niebawem zaopatrzę się w taki ekspres. Sam się przekonam, czy naprawdę jest taki wspaniały. Już od dawna czaję się na jakiś fajny ekspres. Jak na razie czytam artykuły na stronie https://ranking-ekspresow.pl/, żeby wybrać jakieś naprawdę fajne urządzenie. Na pewno wezmę Twoją propozycję pod uwagę. A może nawet niebawem stworzę swój wpis, w którym opiszę wrażenia z użytkowania z ekspresu Wink. Pozdrawiam!
Dawid94
Dawid94
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 86
Join date : 15/07/2023
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie! Empty Re: Ekspres do kawy, który oczaruje Twoje podniebienie!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach