Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Netia internet i telewizja

3 posters

Go down

Netia internet i telewizja Empty Netia internet i telewizja

Pisanie by kalcyt Wto Sie 22, 2023 9:25 am

Witajcie, forumowicze! Czy jest tu ktoś, kto ma Netię Internet i Telewizję? Jak oceniacie jakość usług i stabilność połączenia?

kalcyt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 310
Join date : 15/04/2022

Powrót do góry Go down

Netia internet i telewizja Empty Re: Netia internet i telewizja

Pisanie by olendzka Pią Wrz 15, 2023 7:03 am

tej konkretnej firmy nie znam natomiast z doświadczenia wiem, że najlepsze oferty na takie usługi jak internet czy telewizja można zwykle znaleźć u dostawców, którzy działają na lokalnym rynku. Nie wiem co prawda skąd jesteś ale jeśli z Białegostoku czy okolic to poczytaj sobie o Elpos http://elpos.net/. Dobre jakościowo usługi, konkurencyjne ceny, szybka aktywacja.

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Netia internet i telewizja Empty Re: Netia internet i telewizja

Pisanie by wbeszu Sob Paź 28, 2023 2:16 pm

Ja nie korzystałem. Ale mogę doradzić, że jak ja szukałem idealnej opcji dla siebie to korzystanie z porównywarki ofert telewizji kablowej https://panwybierak.pl/oferty/telewizja-kablowa/59 było dla mnie prawdziwym odkryciem. Dzięki temu narzędziu udało mi się znaleźć plan telewizyjny, który idealnie spełnia moje oczekiwania. Porównywarka pozwoliła mi na zestawienie różnych dostawców, ich ofert oraz cen, dzięki czemu mogłem dokładnie wybrać opcję, która pasuje do mojego budżetu.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 286
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Netia internet i telewizja Empty Re: Netia internet i telewizja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach