Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

+6
Kłaczek25
Maruder
Sara212
Janka23
van.gottlieb
Goniaqq
10 posters

Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by Goniaqq Pon Sty 15, 2018 12:21 pm

gdy budujemy dom, nie możemy zapomnieć o podłeczeniu się do kanalizacj i wodociągów. Sami na pewno tego nie zrobimy więc potrzebujemy do tego odpowiednich fachowców. Wstępnie udało mi się znaleźć taka firmę http://www.czystyzysk.eu/ , któa czymś takim się zajmuje. Chciałabym by zaczeli się tym zajmowac na wiosnę by później móc ruszyć z budową.

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by van.gottlieb Pią Wrz 24, 2021 12:55 pm

Chciałabym również dopytać się w sprawie zaworów kulowych https://kfa.pl/pl-PL/produkt/lista/zawory-kulowe-polski-producent-kfa-armatura/472. Zawory kulowe są obecnie najpopularniejszymi urządzeniami odcinającym przepływ w sieciach hydraulicznych oraz gazowych. Znajdują zastosowanie w instalacjach indywidualnych oraz w dużych systemach przemysłowych. Ich zaletą jest prosta konstrukcja, wynikająca z niej niezawodność, szczelność oraz małe opory przepływu. Co sądzicie?
van.gottlieb
van.gottlieb

Liczba postów : 4
Join date : 24/09/2021
Age : 34
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by Janka23 Sro Lut 02, 2022 5:16 pm

Jak budujesz dom i chcesz być pewny że wszystko jest wykonane jak należy to wykorzystaj możliwości jakie daje oferta firmy https://www.mpexpertbud.pl/kontakt/ Wykonają oni przegląd budynku i stwierdzą czy wszystko jest zgodne z sztuką budowlaną. Dzięki nim będziesz mieć pewność że wszystko jest jak należy.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by Sara212 Wto Lip 12, 2022 6:16 pm

Zainteresowanym tematem mogę polecił usługi, z których sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Miałem spory problem z instalacją kanalizacyjną w moim domu, dlatego skorzystałem z oferty firmy, która wykonała dla mnie bezwykopowe naprawy punktowe rurociągów .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by Maruder Nie Sty 22, 2023 7:18 pm

Każda budowa jest bardzo ważna i jeżeli już się takimi rzeczami zajmujemy to na pewno musimy także wiedzieć i pamiętać o tablicach informacyjnych budowlanych. Bez najmniejszego problemu zawsze możemy je zamówić w sklepie https://znaki-bhp.pl/pl/c/Tablice-informacyjne-budowy/1030 i wiem, że takie rzeczy są oczywiście bardzo ważne.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 646
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by Kłaczek25 Pon Sty 23, 2023 12:09 am

Jeżeli chodzi o media w domu to zainteresuj się takim dostawcą jak Veolia. Jest to idealny dostawca energii w postaci prądu, gazu czy ciepła systemowego. Dzięki nim dostaniesz niski stawki oraz możesz być pewny że większość ich źródeł jest pochodzenia ekologicznego. Idealny dostawca na długie lata.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by dorothy Wto Lut 14, 2023 11:36 am

Jeśli poszukujesz artykułów do montażu hydrauliki i kanalizacji to rzuć okiem na ofertę tego składu budowlanego https://www.kmtb.pl/ cenowo naprawdę może konkurować z marketami budowlanymi. A powiedz z ciekawości jak długo czekałeś na przyłącz? Bo u nas w gminie są jakieś spore opóźnienia nie mówiąc już o przyłączu gazu.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 260
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Kamerowanie kanalizacji

Pisanie by Sara212 Sob Kwi 15, 2023 8:51 pm

Czytałam kiedyś taki poradnik, żeby w nowym domu sprawdzić czy aby na pewno rury są szczelne za pomocą kamerki. Wtedy można zapobiec poważnej usterce, a nie ma nic gorszego niż straty w dopiero co wybudowanym i wykończonym domu.. Ja jestem jeszcze w trakcie wykańczania ale skorzystam z oferty: kamerowanie kanalizacji

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by pumper Czw Maj 25, 2023 5:55 pm

Nie wiem, czy kamera jest konieczna. U nas przeprowadzaliśmy próby na etapie stanu surowego zamkniętego. Wpuściliśmy wodę pod wysokim ciśnieniem do układu i znalazł się jeden przeciek. W tej chwili nie ma już takiego problemu. Jednak racja, człowiek wybierając projekty domów i szukając tego najlepszego nawet czasami nie zdaje sobie sprawy, jakie może napotkać trudności. Z tego powodu warto korzystać z zaufanych fachowców.

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by jalen.herzog Sro Lip 26, 2023 10:43 am

Zapewne do budowy będzie wam potrzebna geowłóknina. Ja osobiście polecam kupić geowłókninę https://www.ag-geo.eu/produkty/geowloknina od firmy AG Geosynthetics


Ostatnio zmieniony przez jalen.herzog dnia Czw Wrz 28, 2023 4:35 pm, w całości zmieniany 2 razy
jalen.herzog
jalen.herzog
Nowy
Nowy

Liczba postów : 12
Join date : 15/12/2022
Age : 23
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by Justyna Pią Wrz 15, 2023 12:39 pm

Myślę, że w ogóle przy tego typu instalacjach, to mogę się wam przydać chociażby też solidne obejmy. W tym kierunku wiem, że specjalizuje się firma sodsys.com - która oferuje produkty wysokiej jakości. U nich nawet znajdziecie opaski i inne rzeczy.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu a wodociągi i kanalizacja  Empty Re: Budowa domu a wodociągi i kanalizacja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach