Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Prace alpinistyczne

3 posters

Go down

Prace alpinistyczne Empty Prace alpinistyczne

Pisanie by Dorik77 Pon Mar 20, 2023 12:55 pm

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali profesjonalnej pomocy w zakresie wykonywania prac remontowych, montażowych, czy również mycia elewacji oraz okien na wysokościach to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez firmę Ejas https://www.ejas.com.pl/ która na pewno pomoże w tym zakresie i wykona usługi z najwyższą dokładnością, aby w końcu budynek firmy prezentował się jak najlepiej, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Pozdrawiam!


Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Prace alpinistyczne Empty Re: Prace alpinistyczne

Pisanie by Maruder Pią Kwi 07, 2023 9:49 am

Akurat takie prace są na pewno bardzo niebezpieczne i ja jeszcze jestem zdania, że również fajnie jest wiedzieć jakie powinno być podstawowe wyposażenie zakładu pracy w akcesoria BHP. W każdym razie fajnie o tym napisano w https://e-grajewo.pl/wiadomosc,podstawowe-wyposazenie-zakladow-pracy-z-zakresu-bezpieczenstwa,51769.html i ja polecam wam zapoznanie się z takim materiałem.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 662
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Prace alpinistyczne Empty Re: Prace alpinistyczne

Pisanie by Sara212 Pią Kwi 07, 2023 10:46 am

Decydując sie na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy.

Reklama : urządzenia czyszczące

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Prace alpinistyczne Empty Re: Prace alpinistyczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach