Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

+5
Justyna
Maruder
SebastianMM
Siks44
Josek44
9 posters

Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by Josek44 Pią Mar 10, 2023 12:09 pm

Witam!
Jestem na etapie poszukiwań do swojej restauracji takich elementów, jak frytkownice, maszyny do obierania ziemniaków i warzyw, płyty gazowe oraz nadziewarki do kiełbas i farszu. Zależy mi na najwyższej jakości i wydajności, abyśmy mogli skutecznie pracować i jednocześnie nie martwiąc się ciągłymi problemami technicznymi. Mam nadzieję, że trochę mi te poszukiwania ułatwicie. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że temat trochę nam się rozwinie Smile

Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by Siks44 Pon Mar 13, 2023 12:01 pm

Tutaj na pewno warto znaleźć jedną i sprawdzoną hurtownię gastronomiczną do długofalowej współpracy, także możesz sobie na przykład sprawdzić lepiej Invest Horeca gdzie akurat bez problemów będziecie mogli znaleźć tego typu wyposażenie. W zakresie frytkownic to zajrzyj tutaj https://investhoreca.pl/q/?keywords=frytkownice na przykład z większych modeli dobrą opcją może być HURAKAN HKN-FT1212N HURAKAN HKNFT1212N o wysokiej wydajności, ponieważ liczba kąpiel to 2 szt i ich pojemność kąpieli 12 litrów.

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by SebastianMM Wto Mar 14, 2023 12:12 pm

Jeśli chodzi o poszukiwania wyposażenia gastronomicznego w tym również meble nierdzewne, sprzęty, piece, płyty grillowe i wiele innych elementów do swojej kuchni to możecie właśnie do jednej z lepiej rozbudowanych ofert wyposażenia gastronomicznego się zapoznać, czyli Invest Horeca masz w jednym miejscu różne propozycje takie też przemysłowe, jak i bardziej domowe, czy dla małej gastronomii. Warto się skontaktować i na pewno lepiej poznać wszystkie możliwości.

SebastianMM
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 30
Join date : 06/03/2023

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by Josek44 Wto Mar 14, 2023 12:16 pm

Skoro tak radzicie to na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że temat będzie się jeszcze rozwijał. Ja wolę podjąć racjonalną decyzję, zamiast wybierać pierwsze lepsze z brzegu i później tracić czas na naprawy oraz zwroty.


Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by Maruder Pią Mar 24, 2023 2:32 pm

Myślę, że na samym początku na pewno dobrze byłoby określić czego my tak naprawdę szukamy. Ja chcę od siebie powiedzieć, że jak chciałem nabyć półki ze stali nierdzewnej to właśnie w sklepie https://horecapolska.pl/polki-do-kuchni bez żadnego problemu udało mi się je znaleźć. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić każdemu ten sklep.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 660
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by Justyna Wto Maj 02, 2023 11:27 am

Kapowaliście może sprzęt do lodziarni w https://www.gastromania.cz/nadoby-na-zmrzlinu.html i podzielicie swoimi spostrzeżeniami. Co warto zakupić a co sobie darować, a muszę przyznać kilka rzeczy wpadło mi w oko i rzeczywiście bardzo by mi się przydało. Więc będę wdzięczna za wszystkie wasze odpowiedzi.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by manlase Sro Maj 10, 2023 2:30 am

czyli Invest Horeca masz w jednym miejscu różne propozycje takie też przemysłowe
geometry dash subzero

manlase

Liczba postów : 3
Join date : 10/05/2023

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by tymianka Wto Maj 23, 2023 11:29 am

Poszukując tego typu akcesoriów, koniecznie przejrzyj ofertę Multigastro. Jest to miejsce w którym każdy przedsiębiorca, znajdzie sprzęt gastronomiczny na miarę XXI wieku. Mają nowoczesne meble ze stali nierdzewnej, miksery, blendery czy piec konwekcyjno parowy https://multigastro.pl/piece-konwekcyjno-parowe , w którym można gotować, piec, smażyć, grillować, dusić i odgrzewać potrawy. Produkty spożywcze przygotowywane w takim piecu są zdrowsze, ponieważ nie tracą cennych substancji odżywczych i zachowują wyrazisty kolor.

tymianka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 06/02/2022

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by tonyblaze Pon Maj 29, 2023 8:02 pm

Dzięki za informację
tonyblaze
tonyblaze
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 29/05/2023

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by Maruder Sro Lip 05, 2023 1:35 pm

Jeśli prowadzisz restaurację, pewnie zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. Piece konwekcyjno-parowe mogą znacznie przyspieszyć proces gotowania i zwiększyć efektywność pracy. Polecam stronę https://gastroprodukt.pl/piece-konwekcyjno-parowe gdzie można znaleźć wiele informacji na ten temat i sprawdzić różne modele.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 660
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by wbeszu Wto Paź 31, 2023 11:00 pm

Ogromny wybór sprzętu dedykowanego dla gastronomii znajdziesz w witryny chłodnicze . W naszej ofercie znajdziesz witryny chłodnicze w różnych kolorach. Największą popularnością cieszą się modele utrzymane w tradycyjnej, białej tonacji kolorystycznej. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji do nabycia jest również oryginalna lodówka witryna czarna,  która przyciąga wzrok potencjalnych konsumentów swoją nietypową kolorystyką.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 288
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić? Empty Re: Wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach