Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

+2
Siks44
Dorik77
6 posters

Go down

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną? Empty Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

Pisanie by Dorik77 Czw Mar 09, 2023 8:47 pm

Witam!
Czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tego na jaki zlewozmywak z baterią warto będzie postawić i jednocześnie gdzie warto będzie szukać takich propozycji w nowoczesnym czarnym wydaniu. Zależy mi na wersji jednokomorowej granitowe i baterią stojącą również czarną z ruchomą wylewką. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną? Empty Re: Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

Pisanie by Siks44 Pon Mar 13, 2023 8:45 pm

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań wysokiej jakości wyposażenia do kuchni zarówno w zakresie zlewozmywaków z pasującą baterią to jak najbardziej możecie sobie zajrzeć do sklepu ŁazienkaPlus https://www.lazienkaplus.pl/pl/zlewozmywaki-z-bateria,23,327,c/ u których będziecie mogli znaleźć szereg świetnych propozycji również pod względem rozmiarów i opcji kolorystycznych. Na przykład zestaw Blanco Subline 500-U zlewozmywak granitowy czarny z baterią kuchenną Catris-S Flexo czarny mat (526340, 525793)

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną? Empty Re: Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

Pisanie by SebastianMM Czw Mar 16, 2023 8:27 am

Jak najbardziej tutaj mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki na temat ŁazienkaPlus, bo to naprawdę bardzo dobre miejsce poszukiwań pięknych i funkcjonalnych propozycji wyposażenia łazienkowego i do kuchni też znajdziesz zlewozmywaki oraz baterie stojące. Przykładem tutaj może być na przykład Deante Zorba zlewozmywak granitowy 44x44 cm z baterią kuchenną Nemezja grafit ZQZA2103. Pozdrawiam i mam nadzieję, że też swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie się z nami podzielisz jak to wyszło u Ciebie.

SebastianMM
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 30
Join date : 06/03/2023

Powrót do góry Go down

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną? Empty Re: Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

Pisanie by Dorik77 Czw Mar 16, 2023 8:31 am

Dziękuję Wam za pierwsze podpowiedzi, mam nadzieję że to nie koniec wskazówek bo jednak zależy nam na najwyższej jakości i jednocześnie przystępnych cenach. Skoro tam można trafić na sporo takich opcji to chętnie zerknę, ale liczę że to oczywiście nie koniec naszego tematu.

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną? Empty Re: Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

Pisanie by Josek44 Sro Mar 22, 2023 9:48 am

Trzeba przyznać, że w takim razie jeżeli zabieracie się już za kompletowanie wyposażenia do kuchni to możecie sobie zerknąć do https://www.lazienkaplus.pl/pl/zlewozmywaki-z-bateria,23,327,c/ i przejrzeć sobie różne propozycje. Odnośnie rozmiarów, kolorów, jakości wykonania oraz funkcjonalności zarówno jedno i dwukomorowe wraz z ociekaczem. Możesz na przykład zastanowić się nad takim wariantem, jak "zestaw Deante Zorba zlewozmywak granitowy 78x43,5 cm z baterią kuchenną Nemezja grafit ZQZA2203" Pozdrawiam!

Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną? Empty Re: Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

Pisanie by ron.grant Pon Mar 27, 2023 11:29 am

Według mnie czarny zlewozmywak może być świetnym elementem aranżacji kuchni w stylu nowoczesnym. Dobrze on się będzie komponował zarówno z jasnymi, białymi meblami, tak jak z meblami o ciemniejszych odcieniach. Poza tym dobrze on się dopasuje również do kuchni, gdzie blaty będą z jasnego kamienia lub drewna. Jeśli chodzi o wybór zlewozmywaka jednokomorowego, to z tego artykułu - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd/zlewozmywak/zlewozmywak-pojedynczy-czy-podwojny-946.html dowiedziałem się, że jest on dobrym wyborem dla osób, które mają małe kuchnie lub posiadają zmywarkę.
ron.grant
ron.grant

Liczba postów : 4
Join date : 27/03/2023
Age : 25
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną? Empty Re: Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

Pisanie by inna Pon Mar 27, 2023 8:39 pm

Jak baterię kupowac to polecam marki Sotbe, mega solidne i nowoczesne, w skandynawskim stylu

inna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 32
Join date : 26/03/2023

Powrót do góry Go down

Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną? Empty Re: Jaki zlewozmywak z baterią kuchenną?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach