Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy?

3 posters

Go down

Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy? Empty Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy?

Pisanie by abrahaam Sob Sty 07, 2023 6:13 am

Kontrola jakości

Nie da się tego obejść: błędy w tłumaczeniu pogarszają wizerunek Twojej firmy, a nawet mogą spowodować, że nie będziesz przestrzegać przepisów obowiązujących w Twojej branży. Zanim zatrudnisz firmę tłumaczeniową, zapytaj o jej procedury kontroli jakości i jej certyfikaty. Powinni być w stanie wyjaśnić metody, których używają, aby upewnić się, że tłumaczenie, którego potrzebujesz, jest tłumaczeniem, które otrzymujesz: dokładne, wolne od błędów i łatwe do zrozumienia dla docelowych odbiorców.

abrahaam

Liczba postów : 3
Join date : 08/11/2022

Powrót do góry Go down

Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy? Empty Re: Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy?

Pisanie by Gavi Nie Sty 08, 2023 10:11 am

Wiesz, czym jest tłumaczenie symultaniczne, okazuje się, że tłumaczowi bardzo trudno jest jednocześnie słuchać i tłumaczyć. Są specjalne firmy, które robią oryginały profesjonalnie: z powodu dużego stresu psychicznego i fizycznego praca jest zwykle wykonywana w zespołach, a w kabinach tłumaczeniowych szkoła językowa Skrivanek używany jest sprzęt techniczny.

Gavi

Liczba postów : 3
Join date : 07/11/2022

Powrót do góry Go down

Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy? Empty Re: Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy?

Pisanie by Maruder Czw Mar 02, 2023 5:20 pm

Oczywiście takie rzeczy bywają bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także dość ważnym jest to aby właśnie wiedzieć czy tłumaczenia przez Internet są legalne. Ja jestem zdania, że bardzo dobrze właśnie o tym napisano w https://gazetapowiatowa.pl/poradniki/dom-i-ogrod/tlumaczenia-dokumentow-internet-sa-legalne/ i jak najbardziej fajnie jest coś więcej właśnie na ten temat wiedzieć.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 654
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy? Empty Re: Jakich 5 najważniejszych kryteriów szukasz przy wyborze biura tłumaczeń do współpracy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach