Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas

3 posters

Go down

Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas Empty Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas

Pisanie by ulilema Sob Gru 24, 2022 8:49 am

Chcesz uczyć się litewskiego online, ale różnorodność szkół internetowych przyprawia Cię o zawrót głowy?
Przyjdź do szkoły LietuvosTėvas.
Nowoczesne podejście do nauczania, zwięzły program i solidni lektorzy pomogą Ci podnieść poziom języka mówionego i pisanego. Nasi lektorzy to nauczyciele praktykujący, którzy ukończyli szkolenia językowe.
Dlaczego LietuvosTėvas?
* dobierzemy dla Ciebie optymalny format zajęć: grupowy lub indywidualny;
* dla dorosłych, młodzieży i dzieci;
* przygotowanie do testów międzynarodowych, biznes-litewski, szkolenia opcje-masa;
* współpracujemy z klientami prywatnymi i korporacyjnymi;
* uczymy metodą komunikacyjną, która polega na badaniu wszystkich kompetencji językowych (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie)
Dla nowych klientów lekcja próbna GRATIS!
Więcej informacji u kierowników szkół.
Szkoła języka litewskiego LietuvosTėvas
https://lpapa.by/

ulilema
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 16
Join date : 24/12/2022

Powrót do góry Go down

Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas Empty Re: Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas

Pisanie by Sara212 Pią Lut 17, 2023 1:03 pm

Według mnie warto uczyć się nowych języków.

środki na potencję bez recepty

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas Empty Re: Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas

Pisanie by Maruder Sob Kwi 01, 2023 10:52 am

W sumie gdy akurat taki język obcy będzie nam potrzebny to jak najbardziej ja jestem zdania, że ogólnie warto jest się ich uczyć. Sam nawet całkiem niedawno natrafiłem na bardzo ciekawy wpis https://dogadamycie.pl/blog/jezyk-hindi-od-podstaw-pochodzenie-zasady-i-nauka/ i jestem przekonany, że dobrze jest wiedzieć jak uczyć się języka hindi.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 663
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas Empty Re: Kursy języka litewskiego online LietuvosTevas

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach