Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

+8
iga22
vella.ryan
vwest
eliza111
Wariux
bocian
Kajtek33
ekostek87
12 posters

Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by ekostek87 Wto Lis 08, 2022 11:41 am

Jeśli urządzasz pokój dziecinny, łóżeczko, komoda i przewijak to prawdopodobnie wszystko, czego potrzebujesz do zakupu mebli do pokoju dziecka, ale co kupić, gdy dzieci podrosną? Na co zwracać uwagę i jak nie popełnić błędu: oto kilka ważnych punktów, które należy wziąć pod uwagę. Zwróć uwagę na materiały, z których wykonane są meble. Do pokoju dziecięcego lepiej wybrać naturalne lite drewno, aniżeli MDF lub sklejkę. Sprawdź u producenta grubość materiałów – musi mieć co najmniej 15 mm grubości dla wszystkich szafek. Przyjrzyj się meblom ze wszystkich stron. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić (na przykład kupujesz przez Internet), nie wahaj się poprosić producenta o zdjęcia mebli z różnych perspektyw – dzięki temu możesz ocenić jakość pracy. Zastanów się także nad rodzajem drewna, sosnowe meble dziecięce spisują się idealnie!

ekostek87
Nowy
Nowy

Liczba postów : 8
Join date : 08/11/2022

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by Kajtek33 Pon Lis 28, 2022 11:45 am

Ja raczej podchodzę do takich kwestii w sposób racjonalny, bez zbędnego wydawania pieniędzy. Na stronie https://nettg.pl/gornictwo/191521/opinia-projektanta-z-salonow-agata-jak-urzadzic-mieszkanie-za-niewielkie-pieniadze czytałem więcej na temat tego, w jaki sposób można racjonalnie urządzić mieszkanie. Ktoś z Was korzystał z tego typu zaleceń u siebie?

Kajtek33
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by bocian Sro Lis 30, 2022 10:08 am

Trafiłam właśnie na stronę https://wnetrzarskieinpiracje.pl/materialy-wykonczeniowe/jakie-sa-najlepsze-prowadnice-do-szuflad/ioze_gbqq gdzie został poruszony temat prowadnic do szuflad. Wiem, ze kiedyś szukaliście informacji na ten temat, więc zostawiam wam namiar.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by Wariux Wto Gru 27, 2022 2:26 pm

Meble dla dziecka musza być po prostu bezpieczne. Według mnie trzeba sie przede wszystkim kierować funkcjonalnościa takich mebelków i konstrukcją. W Ikei mają spory wybór i jesli chodzi o ich asortyment, dobre jest też to, że istnieje możliwosc ich profesjonalnego montażu przez tę firmę https://montiermebli.pl/ co przekłada sie na wytrzymałość i stabilność tych mebli

Wariux
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 36
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by eliza111 Wto Sty 03, 2023 7:53 pm

Na pewno sprawdzą sie meble do przechowywania https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html u nich mozna kupic fajne komody, w których można pochować różne drobiazgi czy ubranka dziecięce.

eliza111
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 38
Join date : 27/12/2022

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by vwest Czw Sty 26, 2023 8:05 am

Pamiętaj o wygodnym biurku do nauki.
vwest
vwest

Liczba postów : 4
Join date : 26/01/2023

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by vella.ryan Wto Lut 07, 2023 5:42 pm

A może chcesz się zdecydować na nieco bardziej nowoczesne rozwiązanie? Zamiast nudnego, standardowego wystroju postaw na nietypowe rozwiązania, takie jak np. złote lub kolorowe uchwyty do mebli. Myślę, że dziecku także się to spodoba.
__________________
złote uchwyty do mebli
vella.ryan
vella.ryan

Liczba postów : 1
Join date : 07/02/2023

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by iga22 Sob Lut 25, 2023 10:27 am

Zawsze podobały mi się meble skandynawskie ale składanie ich po zakupie to jakiś dramat, dlatego następnym razem zdecyduję się na zatrudnienie firmy https://montiermebli.pl/ żeby mi sprawnie i szybko je zmontowali

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by Sara212 Pią Maj 05, 2023 9:59 am

Wszystkim zainteresowanym polecam sprawdzić stronę, gdzie macie możliwość znalezc ofertę nowoczesnego sklepu z meblami i akcesoriami do wyposażenia wnętrz, w tym np. metalowy stojak na ręczniki . W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by Karin Wto Cze 06, 2023 11:25 am

Zerknij tutaj https://martimeble.pl/ . W MartiMeble mają bardzo szeroki asortyment. Widziałam np. łóżka dziecięce, także piętrowe. Wygodne, bezpieczne i bardzo atrakcyjne wizualnie. Myślę, że wybierzesz coś do pokoju swojego malucha.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 164
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by silver96 Nie Lut 04, 2024 7:01 am

Na tą chwilę z mebli będę kupować tylko łóżeczko, które wstawię do swojej sypialni. Teraz mam większy problem - wybór wózka. Jako, że to moje pierwsze dziecko, szukam rozwiązań, dzięki którym wózek będzie i dawać radę w terenie, ale też będzie lekki i szybko się składał. Moją uwagę przykuł Cavoe Axo Style. Spełnia moje wszystkie oczekiwania. A Wy co o nim myślicie?

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by Justyna Pon Lut 26, 2024 10:42 pm

Przyznam się, że ja też jak dotąd nie wiedziała na jakie meble się zdecydować? Ale znalazłam właśnie poradnik - https://www.proartech.pl/artykuly/meble-mlodziezowe-wybieramy-regal , który sporo mi objaśnił. Teraz już wiem na co się zdecyduję - jak chodzi o meble młodzieżowe.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka? Empty Re: Jakie meble z drewna wybrać do pokoju dziecka?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach