Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wypożyczalnia samochodów - Kraków

+2
Koral
saszka
6 posters

Go down

Wypożyczalnia samochodów - Kraków Empty Wypożyczalnia samochodów - Kraków

Pisanie by saszka Sob Paź 08, 2022 4:42 pm

Znacie jakieś dobre punkty w stolicy wielkopolski gdzie można wypożyczyć auto? Bo ostatnio trochę przeglądałam różne ofert i trafiłam na Wypożyczalnia samochodów Kraków. Prezentują się całkiem spoko no i ceny jak na Kraków to też całkiem miłe dla oka. Nie sądzicie? 

saszka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Wypożyczalnia samochodów - Kraków Empty Re: Wypożyczalnia samochodów - Kraków

Pisanie by Koral Pią Paź 14, 2022 8:02 pm

W Wielkopolsce sporo wypożyczalni również tych oferujących samochody na minuty. Wybierając się w podróż takim autem z dzieckiem  zabierz ze sobą Smart Kid Belt, który zadba o komfortowa i bezpieczną jazdę twego dziecka w aucie. Pamiętaj jednak, że urządzenie to jest przeznaczone dla starszych dzieci 5-12 lat. Komfort przemieszczania się z nim w plecaku czy torbie jest doskonały gdyż urządzenie to waży 120 gram i jest małych gabarytów.

Koral
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 59
Join date : 27/06/2022

Powrót do góry Go down

Wypożyczalnia samochodów - Kraków Empty Re: Wypożyczalnia samochodów - Kraków

Pisanie by Nina83 Wto Lis 08, 2022 6:57 pm

Ja raczej Krakowa nie odwiedzam, ale ze swojej strony mogę polecić oddział w Katowicach tej firmy https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-katowice/ . Ich punkty znajdziesz w całej Polsce i w każdym z nich możesz zwrócić pojazd. Wszystkie formalności załatwisz online, zajmuje to kilka minut. Ceny też są niskie, bo flota składa się z aut osób prywatnych, więc w ofercie są dostępne nieco starsze, a więc tańsze auta.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Wypożyczalnia samochodów - Kraków Empty Re: Wypożyczalnia samochodów - Kraków

Pisanie by Maruder Sro Lis 30, 2022 3:10 pm

To prawda czasami zdarzają się właśnie takie sytuacje, że na dany moment jest nam potrzebne jakieś auto i ja również jestem zdania, iż w takich momentach fajnie jest wiedzieć gdzie je wypożyczyć. Od siebie polecam znakomitą firmę https://bziuk.pl/ z której ja już nieraz pojazd dostawczy miałem okazję wynająć.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 663
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Wypożyczalnia samochodów - Kraków Empty Re: Wypożyczalnia samochodów - Kraków

Pisanie by Kłaczek25 Wto Sty 17, 2023 6:17 pm

Jak szukasz wypożyczalni w której dostaniesz luksusowe auta od ręki i nie trzeba płacić kaucji to odwiedź https://spectrumcars.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/. Wszystkie formalności załatwisz online i jest to najlepsza wypożyczalnia samochodów premium Wrocław, Katowice czy Warszawa to niektóre miejsca gdzie mają swoje punkty więc bardzo ułatwia to życie.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Wypożyczalnia samochodów - Kraków Empty Re: Wypożyczalnia samochodów - Kraków

Pisanie by bins.creola Sro Lut 15, 2023 11:38 am

A jak często sami korzystacie z usług takich wypożyczalni samochodowych? Częściej wypożyczacie samochody osobowe, a może wolicie kampery? Ile przeciętnie kosztuje wypożyczenie takiego samochodu? Koniecznie dajcie znać!
____________________________
Wypożyczalnia samochodów – czy to dobry pomysł na biznes?
bins.creola
bins.creola

Liczba postów : 1
Join date : 15/02/2023
Age : 27
Skąd : Opole

Powrót do góry Go down

Wypożyczalnia samochodów - Kraków Empty Re: Wypożyczalnia samochodów - Kraków

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach