Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Okna, żaluzje i moskitiery

+16
priusson
ważniak
Sara212
chester22
Dawid94
silver96
qwe
hallie.goldner
Maruder
bocian
dorthy.reichel
lalunka
Kłaczek25
Xawery
oconner.dillon
okim
20 posters

Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by okim Pią Kwi 15, 2022 10:48 am

Macie żaluzje i moskitiery? My mamy żaluzje wewnętrzne i dodatkowo moskitiery dopasowane do naszych okien, takie wkładane, które bez problemu się trzymają, nie przeszkadzają w otwieraniu i zamykaniu okien. Moskitiery kupiliśmy w sklepie internetowym Mako z Krakowa. Oni mają różnego rodzaju siatki, moskitiery i wiele innych produktów wysokiej jakości i w bardzo dobrych cenach.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by oconner.dillon Nie Kwi 24, 2022 11:06 pm

Oj tak, nie wiem czy umiałabym wytrzymać w lecie bez zamontowanej moskitiery w oknie.
oconner.dillon
oconner.dillon

Liczba postów : 4
Join date : 24/04/2022
Age : 33
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Xawery Czw Kwi 28, 2022 5:14 pm

Tak się składa, ze dla mnie również te kwestie są bardzo ważne i właśnie dlatego ja również staram się jak najwięcej o nich czytać. Spodobało mi się to co napisano na stronie https://familyrollo.pl/blog/jak-prawidlowo-zamontowac-moskitiere i jak najbardziej właśnie sam montaż moskitier powinien odbyć się dokładnie oraz profesjonalnie.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Kłaczek25 Wto Maj 03, 2022 6:24 am

Jeśli chodzi o okna to dla mnie numerem jeden jest firma https://www.drutex.pl/ Mamy okna od nich i na starym mieszkaniu które jest wynajmowane aktualnie i na nowym. Więc nie zastanawiajcie się.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by lalunka Nie Gru 04, 2022 9:21 am

My mamy plisy okienne Nafi i w zeszłe lato zamontowaliśmy moskitiery. I to wszystko super się razem sprawdza. Moskitiery chroniły nas przez robactwem cały czas, a plisy okienne mogliśmy rozciągać na oknie jak nam się podobało i jak padały bezpośrednio promienie słoneczne Wink

lalunka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by dorthy.reichel Czw Sty 19, 2023 2:08 pm

Ja też na lato zawsze zakładam moskitiery w okna. Poza tym zastanawiam się również nad zamontowaniem folii okiennej, która chroniłaby moje pomieszczenia przed nagrzewaniem się w lato, gdy na zewnątrz są wysokie temperatury.
_______________________________
Poznaj zalety, jakie ma folia na okno - lustro weneckie już dziś w Twoim domu!
dorthy.reichel
dorthy.reichel

Liczba postów : 1
Join date : 19/01/2023
Age : 31
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by bocian Pon Sty 30, 2023 11:29 am

Na pewno warto rozważyć wybór okien z zakresu tych aluminiowych oraz PCV, jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej w tym zakresie to zdecydowanie polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.okno-projekt.com.pl/ ze względu na doświadczenie obsługi, dobrze zestawioną ofertę i jednocześnie możliwość wykonania dokładnej wyceny, aby mieć pewność że możecie sobie na tą opcję po prostu pozwolić.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Maruder Nie Lut 26, 2023 9:48 am

Poniekąd sam wybór właściwych żaluzji jest czymś ważnym i nie wiem czy kiedykolwiek zastanawialiście się właśnie nad tym jakie będą najlepsze od białych okien. W każdym razie bardzo dobrze to zostało wytłumaczone na stronie https://familyrollo.pl/blog/jakie-zaluzje-do-bialych-okien-czy-musza-byc-biale i ja jestem zdania, że jak najbardziej takie sprawy są na pewno dla wielu osób bardzo ważne.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 654
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by hallie.goldner Wto Lut 28, 2023 11:59 am

Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wątek, ponieważ niedawno przypadkowo znalazłam tą stronę https://www.drewnoplast.com.pl/ i chciałabym się was zapytać o opinie na temat tej firmy. Jest to producent okien z Opolskiego. Może macie w domu jego produkty i możecie się wypowiedzieć jak z ich jakością? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady.
hallie.goldner
hallie.goldner

Liczba postów : 4
Join date : 28/02/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by qwe Pon Lip 17, 2023 9:09 am

Wybierając żaluzje elewacyjne warszawa ważne by postawić na jakość, która posłuży na lata. U nas świetnie sprawdziły się te z oferty emjot.pl, nie dość że zadbały o odpowiednie zaciemnienie mieszkania to dodatkowo wyposażyły nasz dom w elegancki akcent. Zdecydowanie polecam

qwe
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 12/07/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by silver96 Pon Lip 24, 2023 6:34 pm

Jeśli chodzi o okna, swojego ideału proponuję szukać w ofercie marki Drutex. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przyglądać się ich ofercie, to naprawdę warto poświęcić na to chociaż chwilę.

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Dawid94 Pon Lip 31, 2023 11:42 pm

Znaczy moskitiery uważam za obowiązkowe wyposażenie. A w kwestii rolety, czy żaluzje, czy plisy to już trochę zależy. Od charakteru wnętrza, kolorystyki, wielkości i tak dalej. Warto to wszystko uwzględnić. Wtedy można dopasować świetną dekorację, która spełni swoją funkcję i będzie się znakomicie prezentować. Pomogą Wam w tym specjaliści z firmy http://detalis.eu/. Sprawdźcie sobie pod linkiem!
Dawid94
Dawid94
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 86
Join date : 15/07/2023
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by chester22 Sro Sie 02, 2023 10:39 am

Zastanawiam się nad ochroną przed komarami wstawianą do okna. Co zastosować?
chester22
chester22

Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Sara212 Sro Sie 02, 2023 11:40 am

Na co warto zwrócić uwage podczas zakupu nowych okien?

producent stropów prefabrykowanych

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by ważniak Czw Sie 03, 2023 2:55 pm

Żaluzje i moskitiery niekoniecznie są mi obecnie potrzebne, ale już okna PCV jak najbardziej. Szukam producenta, ponieważ mam wrażenie, że u niego będzie najtaniej, a niestety po wszelakich podwyżkach w ostatnich latach człowiek się za głowę chwyta po informacji, ile ma zapłacić. Co myślicie o ofercie producenta okien Medrus https://oknawawa.pl/?

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 119
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by priusson Czw Sie 10, 2023 10:31 am

Jeśli marzycie o spokojnych i komfortowych wieczorach bez uciążliwych owadów, to koniecznie zastanówcie się nad zamontowaniem moskitier. Ja nie wyobrażam sobie letnich wieczorów bez moskitiery na oknie. Jeśli szukacie rzetelnych i profesjonalnych usług, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Letyro z Rzeszowa.

priusson

Liczba postów : 2
Join date : 10/08/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by qwe Pią Sie 11, 2023 7:58 am

Przy wyborze jakim są żaluzje elewacyjne warszawa by były efektowne i jakościowe oraz posłużyły na lata. Swoje zamówiłam u emjot.pl- jest możliwość wybrania ciekawych wariantów kolorystycznych a nawet dodanie logo firmy! Sprawdźcie sami.

qwe
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 12/07/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Maruder Pon Sie 28, 2023 12:58 pm

Podczas przeglądania różnych opcji osłon okiennych, natknąłem się na żaluzje aluminiowe. Wiele lat temu były one bardzo popularne, ale czy nadal warto je rozważać? Artykuł, który przeczytałem pod adresem https://jakleci.pl/dom/czy-zaluzje-aluminiowe-sa-modne dostarcza wiele ciekawych informacji na ten temat.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 654
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by qwe Pią Wrz 15, 2023 7:28 am

Rewelacyjnym rozwiązaniem na jakie zdecydowalismy się podczas remontu są żaluzje elewacyjne warszawa, które zadbają o odpowiednie zaciemnienie mieszkania a dodatkowo wyposażą budynek w elegancki akcent! Sprawdźcie sami!


qwe
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 12/07/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by pumper Wto Paź 24, 2023 3:52 pm

Hej, ostatnio zastanawiam się nad zakupem drewnianych żaluzji poziomych i natknąłem się na ofertę https://www.roltis.pl/katalog/zaluzje-poziome-drewniane Wygląda na to, że mają spory wybór. Czy ktoś z was korzystał z ich usług?

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Justyna Sob Paź 28, 2023 12:58 pm

Nie wiedzę w sumie, aby ktoś z was wspominał tutaj o firmie Oknario.pl - a szkoda.... Bo jak chodzi o okna plastikowe poznań , rolety i inne podobne rzeczy - to możecie całkowicie na nich polegać. Oni oferują produkty najwyższej klasy, a ceny nie są u nich wygórowane.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by dorothy Wto Gru 12, 2023 3:14 pm

Dla tych którzy chcą indywidualnie dopasować żaluzje do swoich okien polecam zajrzeć na https://clicky.pl/ gdzie Clicky oferuje żaluzje na wymiar w różnych stylach i kolorach

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 271
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Koral Sob Kwi 13, 2024 4:34 pm

Dużą ofertę okien zarówno PCV jak i aluminiowych ma Sampre. Jest to salon premium Oknoplastu, okien znanych i cenionych od lat. Warto się do nich wybrać i ze specjalistami dokonać wyboru i zakupu w dobrej cenie. Montaż też w razie czego ogarną tak byś nie musiał się już niczym martwić.

Koral
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 59
Join date : 27/06/2022

Powrót do góry Go down

Okna, żaluzje i moskitiery Empty Re: Okna, żaluzje i moskitiery

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach