Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przeprowadzka

+14
Cream
caleb94
elouise.bins
gurka
jess38
Sara212
bocian
Aktuuska
Lodzia
Olifka
mruczek
truskaweczka
małaaa
Goniaqq
18 posters

Go down

Przeprowadzka  Empty Przeprowadzka

Pisanie by Goniaqq Czw Mar 01, 2018 3:07 pm

Pomagam mojej znjaomej zorganizować przeprowadzkę. Sama nigdy się jeszcze nie przeprowadzałam ale chce jej jakoś pomóc. Udało mi się znaleźć ta firmę http://relokum-przeprowadzki.pl/cennik_kk/ , która zajmuje się przeprowadzkami. mają ciekawy cennik ale nie wiem jak to sie ma do innych firm. Podowiecie?

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by małaaa Czw Paź 24, 2019 4:05 pm

No i super. Na pewno pomoc mu się dodatkowo przyda. Tym bardziej, jeżeli nie chcielibyście korzystać z usług profesjonalnej firmy. Możesz swojemu koledze podrzucić również artykuł https://tekturowy-swiat.pl/kartony-do-przeprowadzki-niezawodne-i-praktyczne/, który go nakieruje jakie pudła do przeprowadzki kupić. W końcu na rynku można znaleźć najróżniejsze kartony.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by truskaweczka Wto Sty 21, 2020 6:04 pm

Widzę, że nie tylko ja pomagam znajomym w przeprowadzce. Ale ja mam troszkę gorzej gdyż muszę zorganizować taką przeprowadzkę z Anglii do Polski co okazuje się nie takie proste jakie by się wydawało. Szukając jakiś podpowiedzi w internecie znalazłam tego bloga https://www.business-europa.co.uk/ z którego można dowiedzieć się ciekawych rzeczy właśnie na temat takiej przeprowadzki. Fajnie, że jeszcze gdzieś można znaleźć taką pomoc

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by mruczek Pią Maj 29, 2020 8:15 am

Super, że masz taką przyjaciółkę na której możesz polegać w każdej sytuacji. Ja muszę sama sobie poradzić z moją przeprowadzką dlatego też rozglądam się za jakąś dobrą i konkretną firmą od przeprowadzek. I tak też znalazłam namiary na tę firmę https://g.page/przeprowadzki_JAPA?gm Wiecie, że dzięki nim nawet najgorsza przeprowadzka odbędzie się bez żadnych komplikacji

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by Olifka Nie Gru 13, 2020 10:27 am

W sumie to też założenie firmy przeprowadzkowej może być fajnym pomysłem na biznes, wystarczy zaangażować kogoś z rodziny - w końcu mogą to być zlecenia z doskoku. Na pewno też firma przeprowadzkowa może przynieść spore zyski, no ale trzeba sobie to wszystko przekalkulować, szczególnie pod kątem ewentualnych konfliktów, które przełożą się na życie prywatne.

Olifka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 28/02/2020

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by Lodzia Pon Sty 25, 2021 9:36 am

Moja siostra będzie się wkrótce przeprowadzać i poprosiła mnie abym znalazła jej jakiegoś rzetelnego przewoźnika. Zrobiłam małe rozeznanie i myślę, ze idealnie by się nadawała firma tiptoptrans.pl . Mają odpowiednie zaplecze i słyszałam, że są bardzo punktualni i perfekcyjni jeśli chodzi o przeprowadzki.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by Aktuuska Sro Mar 10, 2021 5:25 pm

Wybranie firmy transportowej do pomocy to na pewno bardzo dobry krok. Odpowiednio zabezpieczą wasze meble, inne cenne przedmioty i bezpiecznie przewiozą we wskazane przez was miejsce. Jak nie macie jeszcze nikogo od takich zadań to na stronie www.transportplus.pl znajdziecie firmę z Trójmiasta.

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by bocian Wto Kwi 13, 2021 8:40 am

Jeżeli czeka Was przeprowadzka do nowego mieszkania, to warto rozważyć usługi firmy przeprowadzkowej Umzug Wydaje mi się, że dzięki temu dokonacie tego o wiele szybciej.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by truskaweczka Pią Kwi 16, 2021 10:52 am

Jeśli chodzi o przeprowadzki to ja zbytnio za nimi nie przepadam. Ale dzięki temu mogę przy okazji zrobić taki mały renament jeśli chodzi o ubrania. I teraz skupiłam się na szafie męża. I jak zwykle okazało się, że przydałoby mu się kilka ubrań zakupić. Więc od razu zaczęłam przeszukiwać interent aby dowiedzieć się co jest w ogóle teraz modne. I tak też znalazłam ten artykuł https://bochnianin.pl/29241/z-jakiej-dzianiny-powinien-byc-wykonany-golf-meski-by-nie-bylo-ci-zimno-jesienia/ po przeczytaniu którego o wiele więcej na temat mody już wiem.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by mruczek Wto Kwi 20, 2021 6:59 am

Co do przeprowadzek to sama doskonale wie, że bardzo ważne jest to z jakiej firmy usług korzystamy. A że mój brat postanowił sam zająć się przeprowadzką więc teraz szuka gdzie można wynająć taki większy samochód. I tak też między innymi tutaj https://www.twojdostawczak.pl/pl/wypozyczalnia-wielkopolska/ udało mu się znaleźć bardzo dobrą ofertę wynajmy takich samochodów.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by Sara212 Pon Maj 10, 2021 7:05 pm

Jeśli chodzi o przeprowadzki to wiele firm oferuje pomoc. Ja to polecałabym firmę która w tej branży ma już jakieś doświadczenie czyli przeprowadzki Kraków Oni mają już wśród swoich klientów wyrobioną dobrą opinię. Takie firmy są godne zaufania. Polecam wam serdecznie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1158
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by jess38 Czw Maj 20, 2021 12:38 pm

Trzeba też pamiętać o zatrudnieniu odpowiedniej firmy do przeprowadzek.
jess38
jess38

Liczba postów : 4
Join date : 20/05/2021
Age : 38
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by gurka Nie Lip 04, 2021 9:24 pm

Wiesz co nam pomagala firma https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ z przeprowadzka i poszlo ekspresowo Smile sami bysmy tego na bank nie ogarneli tak sprawnie

gurka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 70
Join date : 14/06/2021

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by elouise.bins Sob Wrz 11, 2021 7:10 am

Z przeprowadzką wiąże się to, że trzeba wynająć jakąś firmę, która przewozi nasze meble, dekoracje itp. Warto zadbać o to, aby rzeczy w trakcie transportu nie uległy zniszczeniu. Pamiętaj, aby podczas przeprowadzki stosować materiały opakowaniowe, takie jak stretch czy folia bąbelkowa, dzięki czemu Twoja przeprowadzka będzie komfortowa i przyjemna.
elouise.bins
elouise.bins

Liczba postów : 4
Join date : 11/09/2021
Age : 25
Skąd : Kobiernice

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by bocian Sro Gru 08, 2021 7:31 am

Jeśli potrzebujecie pomocy podczas przeprowadzki, firma przeprowadzki Wrocław jest najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku. Sama korzystałam z ich usług i z ręką na sercu polecam.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by Sara212 Wto Mar 01, 2022 11:21 am

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem przeprowadzek. Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się przeprowadzkami domów, biur, firm oraz transportem mebli, to co powiecie na ofertę na stronie https://www.warszawaprzeprowadzki.pl ?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1158
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by caleb94 Czw Mar 03, 2022 1:07 pm

Kartony przydadzą się praktycznie każdemu. I to nie tylko do wysłania przesyłek, ale także w domu i w pracy, do przechowywania oraz przenoszenia najróżniejszych rzeczy. Wybór kartonów jest naprawdę duży, więc można wybrać taki, który jest idealnie dopasowany do konkretnego przeznaczenia, np. duży do przeprowadzki, płaski do wysyłki małych przedmiotów, kolorowy i designerski do przechowywania w domu.


______________________________
opakowania klapowe
caleb94
caleb94

Liczba postów : 2
Join date : 03/03/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by Cream Wto Mar 08, 2022 12:35 pm

Jakiś czas temu Przeprowadzałem się Lublina do Warszawy. Siostra poleciła mi firmę przeprowadzkową ze stolicy. Dobrze, że jej posłuchałem, bo ekipa się spisała na medal. Spakowali ubrania, kruche przedmioty i meble w sposób mega solidny. Podróż przetrwało wszystko. Duży plus, że firma pracuje 24/7 i daje niskie ceny za usługę. Zdecydowanie więc mogę polecić firmę przeprowadzkową AKCES https://www.akces-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-mieszkan/ Myślę, że w Mazowieckim trudniej będzie znaleźć lepszy zespół.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by Wariux Czw Kwi 07, 2022 7:43 pm

@Gurka dzięki za polecenie firmy Pana Tomka Przeprowadzki Warszawskie z broniewskiego. Zrobiłam spore rozeznanie jeśli chodzi o firmy przeprowadzkowe w Warszawie i rzeczywiście u nich wychodzi najtaniej a dodatkowo maja bardzo dobre terminy, są elastyczni

Wariux
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 36
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by sywi Pon Maj 30, 2022 1:49 pm

Jeśli zależy wam na sprawnej przeprowadzce to warto skorzystać z firmy przeprowadzkowej. U mnie akurat wszystkim zajęła się firma z Warszawy www.warszawaprzeprowadzki.pl z tego co wiem, to też transport mebli Polska wykonują.

sywi
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by gurulka Czw Cze 30, 2022 3:19 pm

Jeżeli ktoś szuka sprawdzonej firmy to bardzo polecam https://www.przeprowadzkiwroclaw.pl/ Mi ostatnio w przeprowadzce pomagali Panowie od nich, ostrożnie zapakowali rzeczy, uważali na zawartość kartonów. Panowie nawet pomogli wnosić wszystko do mieszkania.

gurulka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 17
Join date : 25/06/2022

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by rafaela.schmitt Pon Lis 07, 2022 1:44 pm

Każdy mieszkaniec Warszawy potwierdzi, że miejsce, jakie wybrał do życia sprzyja łatwemu dostępowi do bogatego wachlarza usług i produktów. Dostępne na wyciągnięcie ręki kina, teatry i opery, centra handlowe, parki i skwery, baseny, siłownie i sauny, a także szereg innych atrakcji sprawiają, że nie sposób się tu nudzić. 


_____________________________
Poznaj wszystkie możliwości, jakie otwiera przed Tobą stolica!
rafaela.schmitt
rafaela.schmitt

Liczba postów : 1
Join date : 07/11/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka  Empty Re: Przeprowadzka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach