Kuchnia w babciowym stylu - dekoracje?

Go down

Kuchnia w babciowym stylu - dekoracje? Empty Kuchnia w babciowym stylu - dekoracje?

Pisanie by Ameba25 on Sro Kwi 09, 2014 8:52 pm

Jakie dekoracje wybrać żeby kuchnia kojarzyła się taką, starą, babciową, przytulną.

Ameba25
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Kuchnia w babciowym stylu - dekoracje? Empty Re: Kuchnia w babciowym stylu - dekoracje?

Pisanie by Uliseska on Czw Kwi 10, 2014 7:04 pm

poszukaj w działach dekoracji stylowych lub retro - myśle że spokojnie znajdziesz tam takie babcine klimaty

Uliseska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Kuchnia w babciowym stylu - dekoracje? Empty Re: Kuchnia w babciowym stylu - dekoracje?

Pisanie by Nesta on Wto Mar 28, 2017 1:49 pm

Wiesz, że bateria do kuchni też może być odpowiednią dekoracją? Jeżeli tylko poszukasz odpowiedniego wzoru to kuchnia może jeszcze fajniej wyglądać. Wydaje mi się że ta bateria https://www.kludi.com/shop/pl/kitchen/kludi-adlon/ , bedzie idealna do tego stylu kuchni.

Nesta
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pisanie by Goniaqq on Czw Gru 07, 2017 9:42 am

Bardzo chciałam mieć przytulne wnętrze, okazało się jednak dla mnie to bardzo trudne, o kwiaty nie umiem zbytnio dbac więc szukałam innego rozwiązania. Trafiłam wtedy na sztuczne-rosliny.pl , udało mi się znaleźć tam kilka bardzo fajnych kwiatów i skomponowałam ciekawe dekoracje.

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96

Powrót do góry Go down

Pisanie by koalia on Pią Paź 18, 2019 2:06 pm

Babciowe wnętrze czy nie każda kuchnia musi mieć lodówkę, gazówkę i takie tam to macie tu link do ceneo https://www.ceneo.pl/Lodowki/p:Whirlpool.htm bo ja zawsze stąd zamawiam i nawet małe rzeczy jak noże czy sztućce i ceny mają bardzo dobre. A powiedzcie mi gdzie znajdę dekoracje na ścianę typu mech czy rośliny krzewowe najlepiej żywe? Bo pilnie potrzebuje

koalia
Nowy
Nowy

Liczba postów : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry