Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Domowe zakupy na raty - robicie?

+30
Jędrzej4
lila00
leanna18
vlakin
kotek
madzia2
bako
dorothy
toney.reinger
danka58
Janka23
Sara212
Jerry
Nina83
ehand
bocian
gibson.hester
Kłaczek25
slyntt
angus.kris
Olifka
kassulke.furman
orenner
mruczek
truskaweczka
Gunka3
Lodzia
kasia17
KasiaHK
Ameba25
34 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Ameba25 Sob Lip 19, 2014 12:06 pm

Robicie czasem zakupy domowe na raty?
Żywność, meble, dekoracje itd, czy raczej staracie się kupowac takie rzeczy z bieżących środków?

Ameba25
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2014

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by KasiaHK Nie Lip 20, 2014 9:36 am

To zależy jak droga jest rzecz, którą kupuje. Za drobnice płacę gotówką albo kartą, ale zakupy pow. 500 pln wolę rozkłądac na raty, bo to mniej uszczupla domowy budżet. Materac np - wybieram właśnie w sklepie http://www.brw.com.pl/materace/ na pewno kupię na raty, zwłaszcza że teraz mają okazję 30 rat 0 procent, więc dla mnie super się taki deal opłaca.
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by kasia17 Sro Lis 20, 2019 8:38 am

Zbliżają się święta i chcę obdarować męża oryginalnym markowym zegarkiem.Atutem tego prezentu jest to że można go sobie rozłożyć na raty.Wiadomo w okresie świątecznym jest dużo innych wydatków więc skorzystam z tej formy płatności.Moim faworytem jest zegarek Adriatica Chronograph A8247.L2R5CH dla Panów lubiących szykowne dodatki.Więcej informacji o nim i o innych modelach znajdziecie tutaj : https://protime24.pl/

kasia17
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 26
Join date : 07/10/2019

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Lodzia Sro Mar 18, 2020 4:17 pm

Żywności nie kupuję na raty i przez internet, ale jeśli chodzi o inne produkty to chętnie. Właśnie znalazłam bardzo ciekawy serwis ogłoszeniowy Ceneo Lokalnie https://www.ceneolokalnie.pl/przemysl , na który chyba często będę zaglądać. Mam do kupienia parę artykułów gospodarstwa domowego, które by mi się przydały, a widzę, że są wystawiane prawie nowe i w dobrych cenach. Może też skorzystacie?

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Gunka3 Sro Cze 17, 2020 8:55 am

A ja w prezent daję dla męża kartę podarunkową https://giftmall.pl/on/prezenty-na-dzien-mezczyzny , on u mnie wszystko ma i nigdy nie powie czego by chciał to ja już wymyśliłam takie prezenty robić żeby później wybierał czegoś czego chce.

Gunka3

Liczba postów : 1
Join date : 17/06/2020

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by truskaweczka Sro Paź 14, 2020 3:52 pm

Nie powiem bo czasami zdarza mi się zakupić coś na raty, ale staram się tego unikać. A że dzisiaj w internecie można znaleźć dużo ciekawych informacji. Chociażby na tej stronie https://zlotetarasy.pl/ mogę sprawdzać co aktualnie mają w promocji czy przecenach w najlepszej galerii handlowej w Warszawie. Także przynajmniej w taki sposób mogę zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu na bieganie po sklepach i szukanie tego czego potrzebuję

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by mruczek Pon Sty 04, 2021 8:57 am

Zdaję sobie sprawę, że taki rodzaj zakupów na raty to dla niektórych bardzo dobre rozwiązanie. Ale ja przekonałam się, że można wiele dobrych rzeczy i w super cenach znaleźć na różnych portalach ogłoszeniowych. I tak chociażby udało mi się dowiedzieć, że można równie łatwo dodaj ogłoszenie za darmo na portalu Pokato. Także ja mam zamiar z takiego rozwiązania skorzystać.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by mruczek Pią Kwi 23, 2021 7:59 am

Czasami bywa i tak, że nie mammy innego wyjścia jak wziąć coś na raty. Ale z reguły staram się takiego rozwiązania unikać. A że jesteśmy w temacie zakupów to zastanawiam się nad tym gdzie można by znaleźć jakieś fajne koszule męskie. Więc zaczęłam szperać w internecie i natrafiłam na tę stronę https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Koszule-meskie_Flanelowe-999.html na której to udało mi się znaleźć kilka bardzo ciekawych modeli i wzorów takich koszul.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by orenner Wto Kwi 27, 2021 4:53 pm

NIgdy nie robię w ten sposób zakupów.

orenner

Liczba postów : 4
Join date : 27/04/2021
Age : 34
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by kassulke.furman Sro Kwi 28, 2021 11:31 am

Jakieś większe sprzęty domowe wolę kupować na raty, bo jest to dla mnie bardziej opłacalne.
kassulke.furman
kassulke.furman

Liczba postów : 4
Join date : 28/04/2021
Age : 36
Skąd : Kielce

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Olifka Pon Maj 17, 2021 9:03 am

Nowy telefon? Ten też można wziąć na raty Smile Ja tak właśnie mam w planach zakup czegoś nowego, na pewno ze zdecydowanie lepszym aparatem. Kilka modeli już mam na oku, najbardziej ciekawi mnie Oppo Reno 5 5G w sumie.

Olifka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 28/02/2020

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by angus.kris Sro Maj 19, 2021 8:05 am

Często decyduję się na takie zakupy, bo jest to dla mnie opłacalne.
angus.kris
angus.kris

Liczba postów : 4
Join date : 19/05/2021
Age : 36
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by slyntt Sob Wrz 11, 2021 4:24 pm

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię grać na konsoli. W końcu uzbierałem sobie pieniądze i mam zamiar kupić nowe Playstation 4 Pro na raty.  Już mam kilka gier, więc teraz tylko czekam aż przyjdzie do mnie moje zamówienie, a wtedy to będę chyba grał całą noc. Już się nie mogę doczekać aż zaproszę kumpli i będziemy przechodzili kolejno każdy level w grze Wink

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Kłaczek25 Wto Wrz 28, 2021 10:50 am

Obecnie w sieci kupisz wszystko za gotówkę czy na raty a jeżeli poszukujesz oprawek do okularów, soczewek kontaktowych czy też markowych okularów przeciwsłonecznych to odwiedź sklep https://eyewear24.net/ Tam znajdziesz to wszystko w atrakcyjnych cenach i dużym wyborze. Jeśli chodzi o sposoby płatności to możesz jak najbardziej płacić w ratach.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by gibson.hester Sro Wrz 29, 2021 11:57 am

Takich produktów domowych raczej nie mam sensu brać na raty. Za to meble jak najbardziej.
gibson.hester
gibson.hester

Liczba postów : 4
Join date : 29/09/2021
Age : 33
Skąd : Bielsko

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by truskaweczka Pon Paź 25, 2021 10:28 am

Oki jak już jesteśmy w temacie zakupów to zupełnie przypadkowo dowiedziałam się o takiej wtyczce jak net-pocket . Dlatego też szukałam jakiś bliższych informacji na ten temat i okazało się, że dzięki takiej rejestracji pobieram wtyczkę, która umożliwi mi otrzymanie błyskawicznej informacji na temat sklepów oferujących najwyższy cashback. A to z kolei pozwala mi na małe oszczędności przy kolejnych zakupach internetowych.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by bocian Sro Paź 27, 2021 3:45 am

Jeśli już coś kupuję to za gotówkę, aby mieć możliwość zwrotu. W szczególności jeśli dotyczy to zakupów online. Tak naprawdę, to warto tez zwrócić uwagę czy dany sklep oferuje bezpłatne zwroty. Swoją drogą, to bardzo ciekawy artykuł na temat zwrotów, znajdziecie na stronie https://www.epuap.pl/bezplatne-zwroty-jak-wygladaja-w-praktyce/ - myślę, że was zainteresuje.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by ehand Pon Sty 24, 2022 1:07 pm

Niedawne wydarzenia związane z pandemicznym ograniczeniem bezpośrednich kontaktów międzyludzkich mocno wpłynęły na to, jak dziś wygląda handel. O ile nie wiemy, czy to bezpowrotne zmiany, o tyle można śmiało wyrokować, że krajobraz szybko się nie poprawi.

______________________________
W pandemii najlepiej jest sprzedawać i kupować przez internet
ehand
ehand

Liczba postów : 1
Join date : 24/01/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Nina83 Pon Sty 24, 2022 6:10 pm

Co do zakupów, to zauważyłam, że pandemia zmieniła nasze zwyczaje. Coraz więcej osób kupuje nawet produkty spożywcze w internecie, dlatego oferta sklepów też się do tego dostosowuje. Widziałam, że ten sklep dowozi zakupy pod wskazany adres https://anabru.pl/ . Dowożą też mrożonki, bo mają własną komorę chłodniczą i mroźnię.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 114
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Jerry Wto Sty 25, 2022 4:21 pm

Często zaglądam na olx, trafiam tam fantastyczne okazje, niestety coraz częściej słyszę i czytam o osobach oszukanych. Także dziś przeczytałam konstruktywny artykuł na stronie Kancelarii Pomocy Zadłużonym Eurolege https://www.eurolege.pl/oszustwo-na-olx/ Radzę poświęcić chwilę, by nie znaleźć się wśród klientów kancelarii. Już od dłuższego czasu prowadzą takie sprawy.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Sara212 Pon Lut 14, 2022 11:49 am

Czy słyszeliście o metodzie płatności PayPo? Zakupy w sklepach internetowych to bardzo wygodna opcja, a ostatnio robią zakupy w deeZee poznałem genialną metodę płatności - PayPo, z której skorzystałem i jestem zadowolony.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1157
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Janka23 Pon Mar 07, 2022 4:14 pm

Oczywiście że robię bo czasem nie ma innej opcji. Przykładowo tak było kiedy robiłam domową siłownię i potrzebowałam ławki treningowe. Kupiłam jedną z tych https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Lawki-do-cwiczen_Lawki-treningowe-1137.html i jestem bardzo zadowolona. Nie dość że wysoka jakość to jeszcze szybka decyzja kredytowa. Za jednym posiedzeniem można zakupić masę sprzętu dzięki temu.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 328
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by danka58 Pon Maj 30, 2022 6:42 am

Ja lubię zakupy w internetowej księgarni gdzie jest duży wybór książek i podręczników do wszystkich typów szkół. Zobaczcie np tę ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/fizyka-podreczniki-do-7-klasy-szkoly-podstawowej-c-10458_11619_11627.html Duży wybór podręczników, zeszytów ćwiczeń do 7 kl szkoły podstawowej. Co ważne podręczniki w tej księgarni są w cenach promocyjnych.

danka58
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 10/11/2021

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by toney.reinger Pon Maj 30, 2022 3:02 pm

Na rynku ogłoszeń online panuje pewna bardzo prosta zasada. Im poważniejszy jest pośrednik, tym większe mamy prawdopodobieństwo, że obie strony transakcji dotrzymają umowy. Znaczenie przestaje mieć fakt, że bywają to ogłoszenia darmowe, co się za to liczy, to weryfikowalność obu stron zawierających transakcję.


__________________________
Sieć jako narzędzie do sprawnego przeszukiwania ofert sprzedaży wtórnej. Z jakich witryn powinniśmy korzystać?
toney.reinger
toney.reinger

Liczba postów : 1
Join date : 30/05/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by bocian Pią Cze 03, 2022 6:45 am

To czy zrobicie zakupy na raty czy za gotówkę to już wasza decyzja. Jednak aby zakupy były mądre i przemyślane, to polecam wam portal: https://ocenmarket.pl/ na którym to znajdziecie masę rankingów i świetnych poleceń. Jak robić zakupy, to tylko z nimi!

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Domowe zakupy na raty - robicie? Empty Re: Domowe zakupy na raty - robicie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach