Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by inha on Sro Paź 09, 2019 2:39 pm

Widzę, że wielu z Was nie wie, jak ma urządzić sypialnię, ani co zrobić, żeby ona jakoś wyglądała, a najlepiej to ładnie. Wydaje mi się, że dobrym pomyslem będzie powiedzenie Wam o tym https://www.mgprojekt.com.pl/forum/advanced-search/?keywords=sypialnia forum. Dokładniej macie tam już wyszukane wątki dotyczące tego pomieszczenia. Od dawna jestem na forum i baaardzo dużo rzeczy się już stamtąd dowiedziałam.

inha
Nowy
Nowy

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by dougala on Czw Paź 17, 2019 1:20 pm

Hej, a podasz mi nick, jaki masz na forum? Chętnie się skontaktuje, bo też tam jestem od dawna. Właściwie to tylko stamtąd czerpiemy wiedzę o sypialni, ale i o innych wnętrzach. To tam dowiedziałam się, jak podwiesić sufit, albo , że panele szklane dobrze się jednak w kuchniach spisują.

dougala
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by fazola on Sob Paź 26, 2019 10:38 am

Akurat jestem raczej tym doradzającym członkiem i widzę, że codziennie ktoś przybywa na forum. I też się nie dziwię, bo o wielu rzeczach sama pierwszy raz tam czytałam. A MG Projekt też się udzielają i to sporo , więc zawsze fachowcy są na miejscu.

fazola
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry