Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kominek do domu

+7
estrella09
ursula86
slyntt
szykowna
małaaa
Lodzia
fazola
11 posters

Go down

Kominek do domu Empty Kominek do domu

Pisanie by fazola Nie Sie 11, 2019 9:08 am

Nie sądziłam, że wykończenie mieszkania is naprawdę trudnym zadaniem. Na razie jesteśmy na etapie wykańczania salonu i zdecydowaliśmy się z mężem na kominek. Ja wiem, że jest bardzo dużo ofert, ale nie bardzo się na tym znamy i nie wiemy jakiej firmy Kominki są najlepsze. może ktoś, kto ma kominek wypowie się, w jakim sklepie kupił jakiej firmy

fazola
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 14/12/2018

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by Lodzia Sob Sie 08, 2020 10:47 am

Kominek od dawna jest moim marzeniem i już niedługo będę go miała w salonie. Nie jest to proste predsięwzięcie ale znam fachowców, dla których nie będzie takie wyzwanie problemem. Nawet już wiem gdzie można dostać dobrej jakości pellet. Koleżanka poleciła mi tego dostawcę http://dobrybrykiet.pl/warszawa/pellet/ . Jest sprawdzony, ma dobre ceny i warto się z nim skontaktować w sprawie opału.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by małaaa Pon Sie 31, 2020 3:26 am

A który wentylator do kominka mi polecacie? Właśnie nie wiem na co się zdecydować, a wybór jak wiecie jest naprawdę ogromny. Może warto kupić ten wentylator zasilany ciepłem. W końcu byłaby to oszczędna opcja w stosunku do wentylatora elektrycznego.


małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by szykowna Nie Lis 29, 2020 9:42 pm

Kominek w domu to zdecydowanie fantastyczna sprawa. Dzięki niemu można zapewnić sobie przyjemny klimat, ciepełko, a także dodać charakteru wnętrzu. Bo, w końcu mamy dostęp do najróżniejszych modeli. Zobaczcie sobie tutaj https://kratki.com . Mnie ich oferta póki co najbardziej się spodoba.

szykowna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 30/12/2019

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by slyntt Wto Lip 13, 2021 9:20 am

Zgodzę się z tym, że kominek to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie estetyczne wnętrza z przytulnym klimatem. Od siebie polecam przeczytać ten artykuł https://www.dom.pl/kominek-narozny-zabudowa-ktora-doda-mu-uroku-i-funkcjonalnosci.html , który w temacie kominków narożnych nie ma sobie równych. Zajrzyjcie tam, a nie będziecie żałować.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by ursula86 Sro Lip 14, 2021 12:14 pm

Nie jest to ekologiczny sposób ogrzewania domu. Warto się nad tym dłużej zastanowić.
ursula86
ursula86

Liczba postów : 4
Join date : 14/07/2021
Age : 33

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by estrella09 Sob Lip 17, 2021 9:29 am

Można na przykład zdecydować się na bio-kominek, co jest bardziej ekologiczne.
estrella09
estrella09

Liczba postów : 4
Join date : 17/07/2021
Age : 37
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by gfunk Sro Lip 21, 2021 10:39 am

Kominek to fajne rozwiązanie, jest funkcjonalny ale też stylowo się prezentuje.
gfunk
gfunk

Liczba postów : 4
Join date : 21/07/2021
Age : 39
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by Sara212 Wto Sie 03, 2021 7:29 am

Może zastanawiacie się nad wyborem pieca grzewczego. Koniecznie zobaczcie na https://kotlyleszka.pl/ Ta firma produkuje kotły c.o. stosują do tego nowe technologie produkcji. Mogą więc na indywidualne zamówienie wg własnego projektu wyprodukować taki piec grzewczy. Polecam ich serdecznie to dobra i solidna firma.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1183
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by llo Wto Mar 22, 2022 1:11 pm

Kominek mamy tylko na zewnątrz, na tarasie, on doskonale wygląda i świetnie działa. Kupiliśmy go online ze sklepu internetowego firmy Airhot Kominki. To kominek gazowy PATIO, który doskonale nam się sprawdza, nie pobiera zbyt dużo gazu, a przy tym bardzo dobrze grzeje. Z zakupu jesteśmy w pełni zadowoleni.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by okim Pią Mar 25, 2022 12:39 pm

Jak zaczęliśmy szukać kominka do domu, to natknęliśmy się na tę listę: https://topten.info.pl/private/products/miejscowe_ogrzewacze. Tam są różne kominki, wielu firm, z wypisanymi parametrami technicznymi i energetycznymi, więc można tam wybrać naprawdę dobrej jakości urządzenie. Są tam też poradniki na temat tego, jak wybrać kominek i jak o niego zadbać. Z tego, co wiem, to te informacje powstały dzięki FEWE w ramach projektu HACKS (Heating And Cooling Know-how and Solutions). My na tej postawie wybraliśmy nasz kominek, który doskonale nam się sprawdza.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Kominek do domu Empty Re: Kominek do domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach