Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wybór bramy do garażu

+4
miko
bocian
inha
Goniaqq
8 posters

Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Wybór bramy do garażu

Pisanie by Goniaqq Czw Gru 06, 2018 11:25 am

Już niedługo będziemy konczyć stawianie garazu, teraz zastanawiam się jaką bamę garażową najlepiej wybrac. Czy postawić na cos typowo automatycznego, czy lepiej na zwykłą bramę garażową? Czytałam że [url=https://regulazaun.pl/bramy/ ] Bramy Garażowe regulazaun.pl [/url] są dobrej jakości. Podpowiecie mi na co najlepiej sie zdecydować?

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Brama

Pisanie by inha Sro Sty 22, 2020 5:45 pm

No dobrze i jak się Twoja brama spisuje? Bo moja coś ostatnio nie daje rady i będę ją musiała tutaj http://www.grodex.pl/serwis-naprawa-bram-ogrodzen-zgorzelec oddać chyba. To znaczy nie wiem, jak to jest, oni chyba do mnie przyjadą, co? Nie muszę nigdzie niczego wieźć? Bo to troszkę problematyczne by było, ale jak by trzeba, to trudno, poświęciłabym się.

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Re: Wybór bramy do garażu

Pisanie by bocian Pią Paź 29, 2021 10:15 am

I jak, udało wam się już coś wybrać? Jeśli nadal się rozglądacie, to powiem wam że Novoferm.pl ma świetną ofertę pod tym kątem. Ich bramy są nowoczesne, dobrej jakości i wykonane z dbałością o każdy detal. Również u nich dostaniecie napędy do bram.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Re: Wybór bramy do garażu

Pisanie by miko Czw Lut 24, 2022 5:46 pm

My naszą bramę garażową znaleźliśmy w ofercie tej samej firmy, w której kupiliśmy też stolarkę okienno-drzwiową do naszego domu. Tak kompleksową i szeroką ofertę posiada firma Prestiż z Legnicy. Mieliśmy szczęście, że natrafiliśmy na nich, bo ceny mają bardzo dobre, konkurencyjne, no i można u nich kupić wysokiej jakości produkty. Brama jest solidna, wytrzymała, działa szybko, nie zajmuje dużo miejsca. Oni sami nam ją profesjonalnie zamontowali.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Re: Wybór bramy do garażu

Pisanie by Only Wto Maj 10, 2022 8:16 pm

Jakbyście szukali speców w Warszawie to mogę wam polecić. Ja kupiłem bramę szybobieżną od firmy Margodoors. Mają naprawdę przyzwoitą ofertę, w tym niezawodne bramy Hormann. Nie zamieniłbym jej na żadną inną. Tutaj możecie podpatrzyć co proponują https://www.margodoors.pl/sprzedaz Serwisują, naprawiają, jednym słowem kompleksowo. Polecam.


Only
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 01/05/2022

Powrót do góry Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Re: Wybór bramy do garażu

Pisanie by normi Wto Paź 25, 2022 11:06 am

Jeśli jesteście na etapie wybierania bramy garażowej, to warto pomyśleć od razu o stworzeniu utwardzonego wjazdu do garażu. Zamiast kostki brukowej można do tego wykorzystać dużo tańszy materiał - eko kratka parkingowa.

normi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Re: Wybór bramy do garażu

Pisanie by Sara212 Pon Sty 23, 2023 6:45 pm

Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta najróżniejszych konstrukcji stalowych, w tym np. bram garażowych, to polecam Wam sprawdzić stronę https://blaszaki.com.pl/kategoria-produktu/domki-ogrodowe/ , na której znajdziecie wszelkie informacje o ich ofercie oraz kontakt. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1158
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Re: Wybór bramy do garażu

Pisanie by axelios Wto Sie 15, 2023 9:37 pm

Automatyczne bramy garażowe oferują wygodę i komfort, pozwalając na otwieranie i zamykanie za pomocą pilota lub aplikacji. Z drugiej strony, zwykłe bramy garażowe są często tańsze i prostsze w obsłudze. Wybór zależy od Twoich preferencji, budżetu i codziennego użytkowania. Ja osobiście polecam automatyczne, ponieważ ja i mój brat mamy takie bramy garażowe zamontowane i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Jeśli potrzebujesz solidnej bramy garażowej, gorąco polecam firmę Letyro z Rzeszowa. Mają świetne rozwiązania, które łączą funkcjonalność z estetyką.

axelios

Liczba postów : 2
Join date : 15/08/2023
Age : 33
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Wybór bramy do garażu  Empty Re: Wybór bramy do garażu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach