Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fototapety na ściany?

+11
spacerowicz
mcdermott.bo
Sara212
emil21
Domis3223
mmarvin
johnpaul.white
truskaweczka
slyntt
koalia
Goniaqq
15 posters

Go down

Fototapety na ściany?  Empty Fototapety na ściany?

Pisanie by Goniaqq Sro Cze 27, 2018 2:37 pm

Cześć. Obecnie mam bardzo krzywe sciany w pokoju. Nie będę na razie kładła gładzi ale postanowiłam, że sprawię sobie ładną nową tapetę. Wypatrzyłam tutaj fototapety www.decormint.com
świetne , nie wiem tylko na którą się zdecydować , co mi radzicie ?

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Tapeta

Pisanie by koalia Nie Sie 04, 2019 9:37 am

Świetny pomysł z tapetą! Popieram w stu procentach bo sama lubię takie rozwiązania. Motywów i kolorów jest mnóstwo i każdy musi zdecydować sam. Ja wybrałam na przykład pasy czarno białe ze strony https://innetapety.pl/fototapety-3d bo widziałam taką u kuzyna i bardzo mi się spodobało. Połączyłam to jeszcze ze sztukaterią i długimi zasłonami i jest bosko.

koalia
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 22/07/2019

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by slyntt Czw Lis 28, 2019 4:47 pm

Jeśli mowa o dekoracji ścian, to na pewno nie warto zapominać, że tapety dekoracyjne są naprawdę interesujące. Obecnie nie jest problemem znaleźć wzoru, który naprawdę będzie dopasowany do naszych potrzeb. Tutaj : https://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/tapety-i-wykonczenie-powierzchni/tapety-bordiury.html macie wiele ciekawych propozycji, wystarczy zajrzeć i się przekonać.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by truskaweczka Czw Paź 08, 2020 1:42 pm

Powiem szczerze, że takie fototapety to całkiem dobre rozwiązanie. Tym bardziej, że teraz jest ich bardzo duży konkretny wybór. Moja siostra zakupiła bardzo fajną fototapetę stąd https://www.ceneolokalnie.pl/koszalin/tapety-i-fototapety z której jest bardzo zadowolona. Kto wie może i ja się na taką fototapetę się zdecyduję. Bo jednak dzięki temu wnętrze może nabrać innego charakteru

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by johnpaul.white Czw Maj 13, 2021 8:33 am

Tapety wyglądają pięknie, ale łatwo o dużą wpadkę. Niestety często zdarza się, że pod tego typu materiałem zauważalne będą nierówności na ścianach i cały efekt zostanie zepsuty. Jako tynkarz wiem jak ważna jest jakość pracy, którą wykonuję. Od wielu lat korzystam z siatek ściernych https://www.papier-scierny.pl/r/siatka-scierna, które pozwalają na świetne szlifowanie gładzi gipsowych bądź tynków. Odpowiednie materiały to podstawa.
johnpaul.white
johnpaul.white

Liczba postów : 4
Join date : 13/05/2021
Age : 33
Skąd : Mszana Dolna

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by mmarvin Sro Maj 26, 2021 12:28 pm

Fototapeta to dobry wybór, można z jej pomocą ciekawie zaaranżować wnętrze.
mmarvin
mmarvin

Liczba postów : 4
Join date : 26/05/2021
Age : 38
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by Domis3223 Sro Cze 30, 2021 1:05 pm

Bardzo fajnym wzorem do małego mieszkania są fototapety geometryczne, należy jednak bardzo uważać przy wyborze wzoru, by nie osiągnąć zupełnie odwrotnego, a zarazem nie najładniejszego efektu.

Domis3223
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 22/10/2020

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by emil21 Czw Lip 15, 2021 12:37 pm

Tapety na pewno fajnie sprawdzą się w tym wnętrzu, dodadzą mu charakteru i nowoczesnego wyglądu. Trzeba tylko zastanowić się nad wyborem odpowiedniego wzoru. Ważne jest to, czy zależy nam na czymś, co ma rzucać się w oczy czy raczej być stonowanym tłem.

__________________________
tapety do sypialni
emil21
emil21

Liczba postów : 1
Join date : 15/07/2021
Age : 36
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by Sara212 Pią Lip 30, 2021 10:00 am

Ja nie przepadam za fototapetami. Chociaż niektóre są ładna ale boję się że szybko się mi znudzą.

_________________
https://agencja-ecommerce.pl/

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1156
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by mcdermott.bo Pią Sie 06, 2021 9:41 pm

W sieci jest ogromny wybór tapet na ścianę, aż ciężko wybrać Very Happy
mcdermott.bo
mcdermott.bo

Liczba postów : 4
Join date : 06/08/2021
Age : 48
Skąd : Przeciszów

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by spacerowicz Pią Wrz 24, 2021 2:00 pm

Faktycznie wybór sklepów oferujących najróżniejszego typu tapety ścienne jest obecnie na prawdę ogromny. Ja osobiście mogę wam jeszcze polecić ten sklep z tapetami https://innetapety.pl/tapety-geometryczne - tapety geometryczne są ostatnio w modzie.

spacerowicz
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 16
Join date : 21/07/2021

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by Mariola Z. Wto Lis 30, 2021 2:27 pm

Ja nie jestem zwolenniczką fototapet, ale jedną mam w sypialni nad łóżkiem ale tylko z tego względu, że brak mi pomysłów na lepsze zaaranżowanie tego miejsca.

Mariola Z.

Liczba postów : 2
Join date : 30/11/2021

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by miko Pią Lut 25, 2022 9:24 am

Myśleliśmy nad tapetą, ale w końcu nie mogliśmy znaleźć żadnej, która by się nam podobała. Dlatego zdecydowaliśmy się na użycie płytek cegłopodobnej na jednej ścianie, pozostałe pomalowaliśmy. Te płytki, ale też tynki dekoracyjne, itp. kupiliśmy w firmie w sklepie internetowym artcub.eu. Ich oferta jest rozbudowana, tam też na przykład kupiliśmy listwy podłogowe. Ceny mają korzystne, sklep polecam wam gorąco.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by bocian Sro Cze 21, 2023 6:27 pm

Jeśli przyszedł ci taki pomysł do głowy, to nie ma co sie więcej zastanawiać. Fototapety to świetna opcja, o czym możesz przeczytać nawet na tej stronie https://www.fakty-fikcje.pl/index.php/2023/06/12/fototapety-scienne-niepowtarzalne-fototapety-na-sciane/ Mam nadzieję, że z ich pomocą uda ci się niepowtarzalnie udekorować ściany w mieszkaniu.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by silver96 Czw Sty 04, 2024 11:47 pm

Myślę, że zamiast zaklejać ściany tapetą, lepiej jest je pomalować - w ten sposób łatwiej utrzymać ściany w czystości, ale też odświeżyć pomieszczenie. Malować chyba każdy potrafi, ale mnie ostatnio zastanawia jaka jest roznica miedzy farba akrylowa a lateksowa? Potraficie mi to w prostym języku wytłumaczyć?

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 77
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Fototapety na ściany?  Empty Re: Fototapety na ściany?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach