Jakie oświetlenie mebli w kuchni

Go down

Jakie oświetlenie mebli w kuchni  Empty Jakie oświetlenie mebli w kuchni

Pisanie by Goniaqq on Sro Mar 21, 2018 11:32 am

Przy remoncie, możemy zdecydować sie na wiele fajnych rozwiązań. Zastanawiam sie nad oświetleniem do mebli kuchennych. Widziałam, ze funkcjonalne oświetlenie od TCO https://www.tco.com.pl/ ma dobre zastosowanie. Chyba nawet nasi znajomi zdecydowali sie na coś takiego. Na jakie rozwiązania wy stawiacie?

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96

Powrót do góry Go down

Jakie oświetlenie mebli w kuchni  Empty Re: Jakie oświetlenie mebli w kuchni

Pisanie by truskaweczka on Wto Lis 05, 2019 9:53 am

Remont to zawsze dobry moment na zmianę aranżacji wnętrza. Dlatego też warto zastanowić się nad zmianą oświetlenia na bardziej nowoczesne i gustowne. Ja bym bardziej postawiła na jakieś lampy wiszące jak choćby takie https://azzardo.com.pl mają bardzo fajne i w różnych oprawach, co moim zdaniem ma bardzo duże znaczenie. Ale wiadomo, że radzić można wiele ale samemu trzeba dokonać wyboru i zdecydować się na jakieś dobre rozwiązanie

truskaweczka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Pisanie by małaaa on Wto Lis 12, 2019 6:04 pm

Myślę, że warto pomyśleć nad takim oświetleniem. Z pewnością oświetlenie mebli będzie praktyczne przy robieniu potem potraw, czy innych prac domowych.  Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań dla siebie odpowiednich lamp do domu. Także doskonale wiem, jak istotna  to kwestia. Ja planuje sprawdzić ile kosztują lampy zuma line na stronie urzadzajtanio.pl .

małaaa
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry