Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warto kupować kosmetyki przez internet?

+19
inna
Jędrzej4
Sara212
Kajtek33
basjanka
IngaIguana
Kubuś
karmelka
Janka23
madmax
irekk
sywi
Andzia
slyntt
Anulaa21
melvina.schroeder
Kłaczek25
germaine23
regulacja
23 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by regulacja Wto Lut 20, 2018 12:56 pm

Robicie często zakupy w ten sposób?
Jestem ciekawa czy waszym zdaniem warto kupować kosmetyki przez internet. Widziałam tutaj https://puderek.com.pl/73_nacomi takie kosmetyki od Nacomi.
Ta drogeria internetowa ma je dostępne w niższych cenach niż inne, stacjonarne drogerie.
Myślicie, że to dobry wybór?

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by germaine23 Wto Sie 03, 2021 10:31 am

Ja bardzo często robię zakupy kosmetyczne przez internet. Moim ostatnim odkryciem okazały się kosmetyki z CBD. Jestem fanką kosmetyków naturalnych i one właśnie takie są. Mają bardzo dobre składy i świetnie działają na moją cerę i włosy.
______________________
kosmetyki z CBD
germaine23
germaine23

Liczba postów : 1
Join date : 03/08/2021
Age : 26
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Kłaczek25 Nie Paź 10, 2021 2:26 pm

Jeżeli są dobrej jakości i od sprawdzonego dostawcy to oczywiście że warto bo zazwyczaj są tańsze oraz z dostawą do domu. Radzę zapoznać się z marką https://samarite.eu/ która wprowadza na polski rynek kosmetyki na bazie ziół i biotechnologii. Dzięki nim masz pewność że kosmetyki są w pełni naturalne i szybko zaczną działać w pozytywny sposób.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by melvina.schroeder Pon Paź 11, 2021 2:41 pm

Trzeba uważać na podróbki.
melvina.schroeder
melvina.schroeder

Liczba postów : 4
Join date : 11/10/2021
Age : 35
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Anulaa21 Sro Gru 22, 2021 8:40 pm

Moim zdaniem to raczej normalna rzecz. Chodzi w końcu przecież o to, byście zawsze dobierali takie kosmetyki, które faktycznie Wam odpowiadają. Mam wrażenie, że dzisiaj jest o tyle prościej, bo można ciekawe rzeczy zakupić przez internet. W drogerii https://www.madlensklep.pl/pol_m_Pomysl-na-Prezent-1760.html widziałam gotowe zestawy prezentowe. Warto w ogóle przemyśleć, czego sami szukacie.

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by slyntt Sob Sty 29, 2022 1:18 pm

Smile


Ostatnio zmieniony przez slyntt dnia Sob Kwi 30, 2022 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Andzia Czw Lut 17, 2022 11:43 am

Osobiście polecam. Mam swój ulubiony sklep i tam zawsze kupuję sprawdzony i przetestowany juz niejednokrotnie krem do twarzy na dzień aloe vera.

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by sywi Pią Lut 18, 2022 4:36 pm

Linia kosmetyczna https://www.monduniq.pl/pl jest według mnie jedną z lepszych, jeśli nie mieliście okazji skorzystać z ich produktów, to zachęcam, nie pożałujecie. Poza kosmetykami mają także sprzęt do salonów, zajrzyjcie na ich stronę.

sywi
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by irekk Sob Lut 26, 2022 9:18 pm

Myślę, że kluczowe jest to jakie to są kosmetyki a nie gdzie zamawiane. Moja żona kupuje naturalne kremy z Herbapol Polana, czasami zamawia w ich sklepie https://www.e-polana.com/ a czasami stacjonarnie w drogeriach czy aptekach. Jak z każdym produktem czasami można trafić na promocje to warto tam kupić czy zamówić. Ale liczy się tu sam produkt - a te kosmetyki są na pewno godne polecenia. Nasza rodzima marka, naturalne składy.

irekk
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 17
Join date : 31/12/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by madmax Czw Mar 03, 2022 4:36 pm

U mnie w domu bardzo często zakupy kosmetyczne robimy w internecie a naszą ulubioną drogerią jest eZebra.pl. Dzięki bardzo intuicyjnemu menu zakupy są szybkie i precyzyjne, nie zdarzyła się nam jeszcze żadna pomyłka. Moja żona i córka są zniewolone przez codzienne robienie makijażu, który to proces zabiera im dużo cennego poranka. Staramy się więc, aby kosmetyki do makijażu były dobrej jakości od sprawdzonego producenta. Ostatnim zakupem były korektory do twarzy firmy Catrice dostępne na stronie https://www.ezebra.pl/pl/menu/korektory-catrice-5103.html. Korektor jak się dowiedziałem od moich kobiet to niezbędny kosmetyk must have w każdej torebce na wszelkie pojawiające się nagle niedoskonałości typu wypryski, podkrążone oczy czy przebarwienia. Dzięki zamieszczonym przy każdym produkcie opisie można trafnie dobierać kosmetyki do różnych typów skóry czy karnacji. Poza kosmetykami na stronie drogerii dostępne są również przydatne w czasie pandemii maseczki, żele antybakteryjne oraz rękawiczki. Często też kupujemy u nich suplementy, zdrową żywność czy środki czystości.
madmax
madmax
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 59
Join date : 01/09/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Janka23 Pią Mar 11, 2022 9:48 pm

Jeżeli kupujesz w sprawdzonym sklepie internetowym to jak najbardziej jest to rozsądne. Jeżeli poszukujesz markowych kosmetyków wysokiej jakości postaw na markę Bielenda bo to sprawdzone produkty. Na zbliżające się coraz szybciej letnie dni polecam takie kosmetyki do opalania https://esklep.bielenda.pl/kosmetyki_detaliczne/pielegnacja_ciala/kosmetyki_do_opalania.html chyba że chcecie poparzeń.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 328
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by karmelka Pon Mar 28, 2022 10:14 am

W internecie można znaleźć czasami dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych Smile U mnie dodatkowo jeszcze dochodzi medycyna estetyczna i czuję się świetnie Smile

karmelka

Liczba postów : 1
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Andzia Czw Mar 31, 2022 1:26 pm

Kupując przez internet można znaleźć takie perełki, jak dezodorant ekologiczny. Świetna sprawa, a przy tym nie szkodzi środowisku i oczywiście pięknie pachnie!

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Andzia Wto Kwi 05, 2022 11:58 am

Dla miłośników ekologi i wszystkiego, co naturalne polecam dezodorant ekologiczny. Zero parabenów i szkodliwych substancji

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Kubuś Sro Kwi 13, 2022 1:47 pm

Ja szukając kosmetyków na prezent dla żony, trafiłem na bardzo fajną ofertę tu https://www.bee.pl/12169-zestawy-kosmetykow-damskich-na-prezent Są tu damskie kosmetyki, przygotowane w zestawach prezentowych. Ja wybrałem zestaw - kwiat lipy.

Kubuś
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 23/08/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Warto kupować kosmetyki przez internet

Pisanie by IngaIguana Pią Kwi 15, 2022 6:41 am

Cześć, według mnie warto Smile. Na stronie internetowej zawsze widzisz cenę danego produktu, zazwyczaj wysyłka jest darmowa i produkty przychodzą nowe, a nie wymacane jak te w drogerii. Często też jest taniej lub jest więcej promocji lub fajne programy lojalnościowe. Ja ostatnio zamówiłam stąd https://sanbello.pl/uroda-i-pielegnacja/twarz/plyny-i-wody-micelarne kilka płynów do zmywania makijażu na zapas i jestem zadowolona z zakupów. Very Happy

IngaIguana
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 53
Join date : 30/12/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by basjanka Pon Cze 27, 2022 1:32 pm

no jasne, że tak Smile takie zakupy w sieci są szybsze i wygodniejsze Smile jeśli szukacie dobrego sklepu z kosmetykami to warto zajrzeć do Eveline Cosmetics. Bardzo duży wybór, super jakość a do tego sporo okazji cenowych i promocji. Ja latem lubię wracać do serii Brazilian Body, ten rozświetlający shimmer jest super!

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 59
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Kajtek33 Sro Paź 26, 2022 7:49 am

Jak dla mnie, to dzisiaj chyba najwygodniejsza opcja. W końcu skoro dzisiaj jest dostęp do właściwie wszystkich sklepów online, to czemu z tego nie skorzystać? Ja na stronie https://esklep.bielenda.pl/ czytałem o kosmetykach Bielenda. Myślicie, że warto byłoby sięgnąć po takie produkty? Z chęcią poznam Wasze zdanie!

Kajtek33
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Sara212 Wto Gru 06, 2022 1:48 pm

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

wypożyczalnia samochodów Lublin

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1157
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Jędrzej4 Pią Lut 24, 2023 8:20 am

Najlepiej zastanowić się, co najbardziej by Wam odpowiadało. Jak dla mnie, ciekawym pomysłem byłoby znalezienie takiej formy pielęgnacji, która realnie poprawi kondycję Waszej cery. Na stronie https://www.yoskine.com/ czytałem więcej o kosmetykach od Yoskine i o zasosowanych w nich echnologiach. Jakie macie zdanie na temat takich produktów?

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by inna Wto Mar 28, 2023 9:01 pm

Pewnie, że warto i zamawiam w sklepie Pachnąca Kraina. Mają tu swietne naturalne oleje, balsamy, masła itd. Kupuje tu mydło lecznicze Aleppo Szamir, przyspiesza ono gojenie ran, działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie itd. Doskonałe na wiele schorzeń

inna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 32
Join date : 26/03/2023

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by pumper Pią Paź 27, 2023 3:51 pm

Cześć, delikatna skóra pod oczami wymaga specjalnej pielęgnacji. Może zainteresuje Cię krem z retinolem, który jest stworzony z myślą o tej wrażliwej okolicy.

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by gonansa Sro Sty 03, 2024 9:08 pm

Jak najbardziej Smile I warto patrzeć na stronie producenta. Jeśli chodzi o Eveline to oni u siebie w sklepie mają co trochę mega promocje, wyprzedaże - różne takie akcje, gdzie można dosłownie "za grosze" kupić kosmetyki Smile Mi się ostatnio udało kupić paletę do konturowania Wonder Match za jakąś niewielką kasę a ta paleta to jest hit Smile

Warto kupować kosmetyki przez internet? IMG-8215

gonansa
Nowy
Nowy

Liczba postów : 12
Join date : 03/04/2023

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Sara212 Pią Sty 12, 2024 2:52 pm

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie i dlaczego?

Uszaki z podnóżkiem

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1157
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by mirra Wto Sty 16, 2024 6:19 pm

Oczywiście, że warto kupować przez internet. Wszystko jest tańsze wtedy. A już szczególnie kosmetyki. Do tego producenci dają fajne oferty u siebie w sklepach. Np w sklepie orientana.pl jest outlet gdzie można kupić kosmetyki z krótszym terminem ważności w super cenach

mirra
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 10/07/2022

Powrót do góry Go down

Warto kupować kosmetyki przez internet? Empty Re: Warto kupować kosmetyki przez internet?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach