Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator?

4 posters

Go down

Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator? Empty Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator?

Pisanie by regulacja Nie Sty 07, 2018 10:49 am

Co waszym zdaniem jest lepszą opcją?
Chodzi mi o wybór pomiędzy ściągaczem, a stabilizatorem. Tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/sciagacz-czy-stabilizator-na-kolano-co-wybrac-jaki-najlepszy/4613/ czytałam trochę na ten temat.
Jest tam parę konkretnych wskazówek. Chętnie jednak dowiem się czegoś więcej.

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator? Empty Re: Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator?

Pisanie by Anulaa21 Pon Cze 28, 2021 3:31 pm

Dobre pytanie. Moim zdaniem liczy się przede wszystkim to, byście w odpowiedni sposób zadbali o zaleczenie danej kontuzji. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://ktomalek.pl/plastry-stosowane-w-bolach-miesni-i-stawow/k-334/1 i samemu przekonać się, w jaki sposób takie plastry mogłyby Wam pomóc. To ważny aspekt, więc zwróćcie na to uwagę już teraz.

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator? Empty Re: Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator?

Pisanie by slyntt Sob Lip 23, 2022 12:00 pm

Wiecie co, niedawno miałam mały wypadek, przez który nabawiłam się kontuzji kolana. Gdyby nie lekarze z CM gamma na ul. Broniewskiego, to z pewnością nadal męczyłabym się z tym urazem. Pracują tam sami specjaliści, którzy znają się na swojej pracy i doskonale wiedzą co robią. Polecam się do nich zgłosić, jeżeli macie jakieś problemy z zakresu ortopedii.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator? Empty Re: Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator?

Pisanie by bocian Pią Mar 24, 2023 8:59 am

Co jak co, ale nie da się ukryc, że badanie usg kolana warszawa jest bardzo ważne, zważywszy na charakterystykę tego stawu. Staw kolanowy stanowi połącznie uda z podudziem i jest to zarazem największy staw w ciele człowieka, pełniący bardzo ważną funkcję.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator? Empty Re: Kontuzja kolana: ściągacz czy stabilizator?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach