Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu

+2
truskaweczka
regulacja
6 posters

Go down

Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu Empty Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu

Pisanie by regulacja Pią Gru 15, 2017 10:06 am

Jak wybrać taką piłkę lekarską do ćwiczeń w domu?
Czy one czymś się różnią?
Tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/ranking-pilek-lekarskich-top-5-najczesciej-wybieranych-ktora-najlepsza/4616/ znalazłam 5 najczęściej wybieranych modeli.
Nie bardzo wiem jednak, na co powinnam patrzeć.

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu Empty Re: Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu

Pisanie by truskaweczka Czw Lip 25, 2019 6:47 pm

Ja bym sama nie decydowała, gdyż może z tego wyjść więcej problemu niż to warte. Lepiej i bezpieczniej było by udać się do rehabilitanta i jego o to zapytać. Niby ćwiczeniami nie można zrobić sobie krzywdy, ale na źle dobranym sprzęcie to już raczej szybciej. Ja na Twoim miejscu poszłabym do specjalisty, choćby do fizjoterapia gdańsk, i na spokojnie porozmawiała. Lekarz na pewno nie odmówi Ci pomocy

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu Empty Re: Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu

Pisanie by jagoda Nie Sty 19, 2020 2:41 pm

Jeżeli chcesz ćwiczyć w domu to raczej na normalnym sprzęcie sportowym, którego znasz przeznaczenie. Jest bardzo fajna strona https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Gryfy-i-sztangi_Gryfy-standardowe-1068.html która oferuje sprzęt sportowy i na pewno nie zrobisz sobie nim krzywdy, a ofertę mają ciekawą sprawdź sobie na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

jagoda
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 27/08/2019

Powrót do góry Go down

Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu Empty Re: Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu

Pisanie by xpfeffer Pią Sie 20, 2021 9:58 pm

Piłka lekarska to fajny pomysł. Jednakże taka piłka jest dość ciężka i ilość ćwiczeń, do których możemy ją wykorzystać w domu jest dość ograniczona. Dlatego moim zdaniem dobrą alternatywą jest zrobienie sobie małego boiska przed domem. Wystarczy namalować kilka linii oraz postawić dwie bramki. Efekt jest gwarantowany! Very Happy
_____________
wózek do malowania linii boiska
xpfeffer
xpfeffer

Liczba postów : 1
Join date : 20/08/2021
Age : 25
Skąd : Legnica

Powrót do góry Go down

Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu Empty Re: Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu

Pisanie by Xawery Wto Sty 11, 2022 5:09 pm

Samo już ćwiczenie i ulepszanie naszej tężyzny fizycznej jest bardzo ważne i właśnie dlatego ja również na ten moment skupiłem się na wysłaniu syna na dobry obóz piłkarski. Muszę przyznać, że firma https://soccerskills.pl/pl/ doskonale sprawdziła się jeśli chodzi o samą organizację takich wyjazdów.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu Empty Re: Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu

Pisanie by Sara212 Pon Lut 13, 2023 4:46 pm

Jeżeli macie w planach zakup bilety na euro 2024 , to polecam Wam sprawdzić portal, gdzie w wygodny i bezpieczny sposób możecie zakupić bilety. Wszystko jest bardzo proste w obsłudze, dlatego z pewnością każdy z Was poradzi sobie z tym bez problemu.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1158
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu Empty Re: Piłka lekarska do ćwiczeń korekcyjnych w domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach