Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich?

4 posters

Go down

Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich? Empty Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich?

Pisanie by KasiaHK Czw Kwi 21, 2016 3:59 pm

Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich?
Warto się wybrać jeśli chciałabym poinspirować sie nieco jesli chodzi o urządzenie mieszkania?
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich? Empty Re: Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich?

Pisanie by KasiaHK Czw Kwi 21, 2016 4:00 pm

no i czy na takich targach można coś od razu kupić jak mi sie spodoba?
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich? Empty Re: Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich?

Pisanie by Uliseska Sob Kwi 23, 2016 8:55 am

Sama nie byłam, ale mam znajomych, którzy maja firmę meblową, taką małą i jeżdżą regularnie...
Nawet zawsze pokazują jakie tam przygotowali systemy targowe, czy jakie im zrobi tutaj: http://www.polastudio.pl/oferta/systemy-wystawiennicze.html - bo podobno od widoczności na takich targach, reklamy stoiska itd zależy jak wiele osób podejdzie, ile potencjalnych klientów się trafi itd.
W sumie może się nawet kiedyś wybiorę,
tak z czystej ciekawości

Uliseska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 74
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich? Empty Re: Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich?

Pisanie by truskaweczka Czw Sty 09, 2020 6:58 am

Osobiście nie byłam na takich targach i muszę powiedzieć że bardzo ciekawy pomysł z takimi targami gdyż mam taką małą firmę i zastanawiałam się jak mogę ją bardziej wypromować i o takich targach zapomniałam. Tylko aby być na takich targach z pewnością trzeba mieć przygotowane jakieś stoisko promocyjne a ja się na tym nie znam. Chcąc coś zorganizować trafiłam na tę firmę https://www.retio.pl która to ma doświadczenie jeśli chodzi o systemy wystawiennicze. Myślę, że dzięki takiemu rozwiązaniu można zdobyć nowych klientów

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich? Empty Re: Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich?

Pisanie by Maruder Wto Mar 07, 2023 5:31 pm

W sumie ja ogólnie bardzo chętnie uczęszczam na różnego rodzaju targi i jestem zdania, że jak najbardziej również fajną opcją jest w nich uczestniczyć. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobrą firmę https://exposystemy.pl/ i z tego co wiem to oni na pewno są w stanie wykonać wysokiej jakości stoiska targowe.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 624
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich? Empty Re: Byliście kiedyś na targach wnętrzarskich?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach